PS3 bles blus olduğunu öğrenme

Poyraz1795

Centipat
Merhaba, PS3 bles mi blus mu bilmiyorum ve cihazımın kırık olup olmadığını da bilmiyorum eğer kırık olup olmadığını öğrenmem gerekiyorsa nasıl öğreneceğim? şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, PS3 bles mi blus mu bilmiyorum ve cihazımın kırık olup olmadığını da bilmiyorum eğer kırık olup olmadığını öğrenmem gerekiyorsa nasıl öğreneceğim? şimdiden teşekkürler.
Cihazda enable hen diye bir ikon var ve bunu aktif ediyorsan cihaz hen ile kırılmıştır aynı zamanda package manager olur cihazda dosya şeklinde sadece package manager varsa cihaz cfw ile kırılmıştır bunlar yoksa cihaz orjinaldir cihazı kırmak istersen diye link atcam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu 4.89 sürümü cihaz sürümünü öğren cihaz 4.89 altı ise 4.89 güncelleme çünkü güzel bir sürüm değil. 4.88 ise kalsın 4.88 altı ise 4.88 güncelle flash bellek ile
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Poyraz1795 bu oyunlar hangi oyunlar cihazda multiman adlı bir programdan giriyorsan zaten (cihaz kırıktır) yada ana menüden mi giriyorsun?

Cihazda enable hen diye bir ikon var ve bunu aktif ediyorsan cihaz hen ile kırılmıştır aynı zamanda package Manager olur cihazda dosya şeklinde sadece package Manager varsa cihaz CFW ile kırılmıştır bunlar yoksa cihaz orijinaldir cihazı kırmak istersen diye link atacağım
Bu 4.89 sürümü cihaz sürümünü öğren cihaz 4.89 altı ise 4.89 güncelleme çünkü güzel bir sürüm değil. 4.88 ise kalsın 4.88 altı ise 4.88 güncelle flash bellek ile

@Poyraz1795 bu oyunlar hangi oyunlar cihazda multiman adlı bir programdan giriyorsan zaten (cihaz kırıktır) ya da ana menüden mi giriyorsun?

Evet ana menüden giriyorum. Sadece bles blus olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Google'a bles PS3 model yazıp öğrenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ana menüden giriyorum. Sadece bles blus olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Google'a bles PS3 model yazıp öğrenebilir miyim?
Bilemiyorum orjinalse oyun yani cihaz orjinal olup orjinal şekilde psn den inmişse cihaz pal vs. Hangisi ise oyunda o dur cihaz kırık ise bilmiyorum araşturcam

@Poyraz1795
Cihaz kırık mı orjinal mi?

Kırık Ps3 ise içinde HEN yazılı bir program ya da multiman vardır.(Bomba ikonlu)En çok kullanılan kırma şekilleri bunlar muhtemelen bunlar yoksa cihazın orjinaldir.

Geri
Yukarı