PS3 fat kasa alınır mı?

Slimler bile 800 tl bulunursa anca 700 e acil satanlardan bulunur.
Zengin olmuşum o zaman. GTA 5,CoD MW2,CoD Black Ops II,CoD Ghosts,Battlefield V premium edition, Assasin's Creed Brotherhood,Assasins Creed Black Flag, Assasin's Creed 3 ve FIFA 16 da dahil daha bir sürü oyunun bulunduğu tek kollu PS3 slim ne kadar eder?

Zengin olmuşum o zaman. GTA 5,CoD MW2,CoD Black Ops II,CoD Ghosts,Battlefield V premium edition, Assasin's Creed Brotherhood,Assasins Creed Black Flag, Assasin's Creed 3 ve FIFA 16 da dahil daha bir sürü oyunun bulunduğu tek kollu PS3 slim ne kadar eder?
800 küsüre koyuyorlar genelde kırıksa yine ben diyeyim 800 sen de 300 :D

Orjinal oyunlar hepsi hocam. Para verdim hepsine. :)
o zaman bilemicem ama baya eder
Evet arkadaşlar bugün teslim aldım ve oyun testi yaptım bu saate kadar aralıksız oynadım Gta5,Pes17,Fifa17,mortal kombat,FarCry 4 ü ve birkaç tane daha oyunu denedim performans kaybı yok daha hepsinde akıcı oynatıyor.Görüntü mükemmel değil ama kötüde değil bence güzel zaten 1 2 saat oynayınca alıştım.Yukarda bir arkadaş arabalar çapraz çapraz gidiyor görüntü çok kötü demiş bence fazlasıyla abartmış gayet güzel bu fiyat bandında.Yani bence hâla ps3 oynanabilir.Cihazda temize benziyor.Deneyimlerim bu şekilde soru gelirse cevaplayabilirim.Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler özellikle ps3 nasıl alınır konusunu atan arkadaşa.Alıcaksanız önce bi onu okuyun derim.Şansımada ps3 fat kasanın en iyisi denk geldi.Herkese iyi haftalar.#evdekal

Son düzenleme:

Geri
Yukarı