PS3 fat kasa için en iyi kırma işlemi hangisi?

Anladım hocam siz diğer mesajlarda demiştiniz ya webman üzerinden kuruluyor thanos diye bende sandım buralardaki dosyların içerisnden vs kuracağız sandım. Şimdi dediğinizi yapıyorum.

Bu dedikleriniz şuan devam ediyor hocam. Biter birazdan.
Bittikten ve Thanos Store kurulduktan sonra Thanos Store'un en üst kısımda anahtar gibi bir simge olacak oraya girip 1 kereye mahsus 9 tane lisansı kurarsınız.

Fat kasa olduğu için normaldir diye düşünüyorum, ısınması ile bilinen bir model.
Olabilir hocam dün herşeyi yaptım gece 2 buçuktan bitti. Thanos mağazasını buldum orda ordan denemek için bir oyun indirdim. Lisans hatası verdi. Gece geç olduğu için üzerine düşmedim.

Lisans hatası çözümü kolay tam hatırlamıyorum YouTube da vardır illa.
Bakacağım hocam bugün çok uykum gelmişti yattım :) Birşey sorabilirmiyim bende kendime ait olan slim model var birtane ps3. Onda Black konsol diye birşey var. Thanos gibi mağaza vs var. İlk sorum ben bu konsolu sıfırlarsam geri yükleme falan ayarından dı sanırım bu kırma işlemi black konsol kaybolur mu ? Hen falanda yazıyor benim cihazın menüler de. Diğer bir sorum da bu konsola aynı zamanda fat kas ya yaptığımız gibi var olan sistemin yanına birde thanos kurabilirmi yani iki mağaza olacak. Farklı oyunlar var gibi geldide.

Bakacağım hocam bugün çok uykum gelmişti yattım :) Birşey sorabilirmiyim bende kendime ait olan slim model var birtane ps3. Onda Black konsol diye birşey var. Thanos gibi mağaza vs var. İlk sorum ben bu konsolu sıfırlarsam geri yükleme falan ayarından dı sanırım bu kırma işlemi black konsol kaybolur mu ? Hen falanda yazıyor benim cihazın menüler de. Diğer bir sorum da bu konsola aynı zamanda fat kas ya yaptığımız gibi var olan sistemin yanına birde thanos kurabilirmi yani iki mağaza olacak. Farklı oyunlar var gibi geldide.
Black market gider. Black konsol isimli elemanın ücretli mağazasıdır bir daha erişmek isterseniz 750 TL ücretini karşılamanız gerekir. Birden fazla mağaza kuruluyor diye biliyorum.

Black market gider. Black konsol isimli elemanın ücretli mağazasıdır bir daha erişmek isterseniz 750 TL ücretini karşılamanız gerekir. Birden fazla mağaza kuruluyor diye biliyorum.
Anladım hocam ben bir süre önce kendime ikinci el almıştım bayadır kullanıyorum ama benden önceki kişinin oyun kayıtları birde oluşturduğu isim saçma olmuş silmek sıfırlamak istedim de o yüzden sordum. O halde bu şuanki galiba thanos kurulabilir sorun yaşamam hen var olduğu için.

Geri
Yukarı