Çözüldü PS3 ferrox ve multiMAN yükleme

• Konuyu başlatan Lixs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 149
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lixs

Hectopat
Modlanmış bir Jailbreak yapmak istiyorum.
Ferrox stabil olduğunu öğrendim bu yüzden ferrox kuracağım. Sanırım ferrox yetmiyor MultiMAN'de kurmam gerek.
İkisini kurup oyun atmayı öğrenebileceğim bir kaynak var mı?

( Kendim yapamasam bile dayıma yaptırabilirim ihtiyacım olan kaynak )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözebildik. Öncelikli olarak cihaz CFW desteklemesine rağmen 4.90 sürümüne kırık olmadan güncellendiği için HEN kurmak zorunda kaldık. Daha sonra NTFS diskleri görüntülemek için multiMAN üzerinden PFS konfigürasyonu yaptık. Konsola istenildiği gibi oyun yüklenebiliyor. PS3 kırma süreci ile ilgili bilgileri bu konuyu okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lisans dosyaları nerden bulucam bide kurduktan sonra kutanilirmiyim
Tabi ki Hocam.

Ekstra bir sorum daha var:
Pc den oynayan bi arkadşaımla online da takılabilirmyiiz
Maalesef Hocam. PS3'te çapraz platform desteği yok, yalnızca PS3 oyuncularıyla oynayabilirsiniz. Kaldı ki bir çok oyun serverları kapalı PS3 için.

Ben az önce re act a bastığımda eneble siyah ekranda bekletti
Siyah ekranda bekletip ana menüye atması lazım. O şekilde çalışıyor.

Tabii ki hocam.

Maalesef hocam. PS3'te çapraz platform desteği yok, yalnızca PS3 oyuncularıyla oynayabilirsiniz. Kaldı ki birçok oyun serverları kapalı PS3 için.

Anladım mod menü vs kurabilir miyim bu GTA'ya.
Ortam dehşet.

Anladım mod menü vs kurabilir miyim bu GTA'ya.

Ortam dehşet.

5MB yazma ile bekliyorum.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    156,8 KB · Görüntüleme: 12
Anladım mod menü vs kurabilirmiyim bu gta ya
Hocam o konuda çok bilgim yok maalesef. Sanırsam GTA V sunucuları kapandı, ama bazı oyuncular mod menü ile online oynayabiliyorlar. İnternette araştırırsanız bulabilirsiniz belki.

5mb yazma ile bekliyorum

Umarım çalışır Hocam. Benim çok hüsrana uğradığım oldu. 60 - 70 GB silip yükledim tekrardan. Bazen indirilen sitelerde dosya eksik olup çalışmadığı olabiliyor.

Hocam o konuda çok bilgim yok maalesef. Sanırsam GTA V sunucuları kapandı, ama bazı oyuncular mod menü ile Online oynayabiliyorlar. İnternette araştırırsanız bulabilirsiniz belki.

Umarım çalışır hocam. Benim çok hüsrana uğradığım oldu. 60 - 70 GB silip yükledim tekrardan. Bazen indirilen sitelerde dosya eksik olup çalışmadığı olabiliyor.

Hadi hayırlısı.

@koztrue
Hocam GitHub arşivinden red Dead indiyiroum RAR olarak iniyor ne yapacağım indikten sonra.

@koztrue hocam sizin dediniz formatta tek partta indirmeyi denedim 11GB ın anca 4 GB inmiş par part daha hızlı iniyordu.

Hocam. RAR'dan çıkarın dosyanın resmi paylaşın.

Onun sebebi bölüm bölüm olması değil, indirdiğiniz dosyanın sunucusunun uzakta olması.

Ne yapmam lazım yani?

Hocam. RAR'dan çıkarın dosyanın resmi paylaşın.

Onun sebebi bölüm bölüm olması değil, indirdiğiniz dosyanın sunucusunun uzakta olması.

Hocam daha inmediki RAR'dan çıkarıyım.

Bu sunucu olayı çözülmüyor mu çözümü naosl plucak?

Ne yapmam lazım yani?

Hocam daha inmediki RAR'dan çıkarıyım.

Bu sunucu olayı çözülmüyor mu çözümü naosl plucak?

Beklemekten başka çare yok, arka plandaki internet yiyen uygulamaları kaldırın veya internet download manager kullanmayı deneyin. Bana kalırsa pek bir fark olmaz ama.

@Lixs Hocam şu an elinizde 1 adet USB bellek mi bulunuyor?

Beklemekten başka çare yok, arka plandaki internet yiyen uygulamaları kaldırın veya Internet Download Manager kullanmayı deneyin. Bana kalırsa pek bir fark olmaz ama.

@Lixs hocam şu an elinizde 1 adet USB bellek mi bulunuyor?

Evet hocam 1 adet bulunuyor.

Hocam part partmı indirmem daha mantıklı olur tek seferde mi? @koztrue

Geri
Yukarı