PS3 Hala Alınır mı?

96 oyun denmiş, bir kısmı demo(zaten belli oluyor.), bir kısmı da deneme sürümü gibi geldi bana, ama olmaya da bilir. Bilgi almanız iyi olur. Onun dışında güzel oyunlar da var. Fiyatı iyi gibi, ama bu fat kasa, ilk sürüm, yakın fiyatlara belki oyunsuz slim model de bulunabilir.
Efendim oyunsuz Slim kasa demişsiniz ama benim durumum yok ve oyunlu omasını ıstıyorum oynayacağım oyunlar bunla Pubg,Gta5,arkadaşlarımla Minecraft ve fortnite bezeri oyunlar 10 tane oyun olsun yeter fakat bana 3-4 yıl yetmesini istiyorum
Efendim peki bu iyimidir Sıfırdan farksiz 1 TB + 2 kol - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 680245613

Son düzenleme:
Efendim oyunsuz Slim kasa demişsiniz ama benim durumum yok ve oyunlu omasını ıstıyorum oynayacağım oyunlar bunla Pubg,Gta5,arkadaşlarımla Minecraft ve fortnite bezeri oyunlar 10 tane oyun olsun yeter fakat bana 3-4 yıl yetmesini istiyorum
Efendim peki bu iyimidir Sıfırdan farksiz 1 TB + 2 kol - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 680245613
Arkadaş, konsolla birlikte hesabı da verecekse, sorun yok. Satan arkadaşta GTA 5 yok. Minecraft ve GTA 5 almanız gerekecek. Fortnite ücretsiz zaten ama herhangi bir oyunu online oynamak isterseniz, en az yıllık 230 TL verip, Xbox Live Gold üyelik almanız gerek. Bunu bilmeniz lazım. Durumunuz yoksa ilk konsolu alın. Aylık 5.90 oluyor bazen xbox game pass ve 100den fazla oyun bulunduruyor, çoğu güzel, oynanabilir oyunlar. Şu ikisine bir bakın, araştırın bilginiz yoksa:
Xbox Live Gold
Xbox Game Pass

Normalde cevap yazmayacaktım. Hala da yazmayacağım. Zaten konu açtım bunun için.

Ama Xbox 360 hiç alınmaz.

Al sana birkaç tane eksi;
1-) Yaygın değil.
2-) Yedek Parça bulmak sıkıntı
3-) Çok kolay dolandırılabilirsin
4-) Oyunlarını bulmak sıkıntı
5-) JTAG ücreti çok fazla.
6-) Pek korsan dostu değil. JTAG için 200 lira dediler bana. Büyük yer de değildi benim gittiğim yer ama İstanbul'fa falan değilsen 100-200 arası JTAG ücreti.

Hadi JTAG değil FW attırsan birde o oyunları, aldığın DVD'lere yazdıracak uyumlu bir DVD-RW lazım.

600-700 lira PS3'e verilmez. En fazla 500.

Xbox 360 2.el alırken anakartı önemli. Yoksa verdiğin para buuum.
bana özelden ulaşma şansın olur mu? 1-2 şey danışmam gerekiyor da.

Yeni konular

Geri
Yukarı