PS3 hala alınır mı?

PS4, ilk çıktığında 1500 liradan girdi, daha sonra 1299 TL idi garantili, garantisiz 800-900 TL Amazon.de :)

Daha sonra bu şekilde 2000-3000 arası fark uçurumu oldu.

Ben, her zaman dediğim gibi; eski nesil konsollar (PS3 & Xbox 360) alıp almamak tamamen zevk ve paraya bakar. 350-400 Lira paran varsa, eski nesil almak zorundasın. Ama kalkıp 650-700 lira paran varsa gidip o paraya eski nesil alacağına Fat kasa Xbox One almak bence en akıllıca hareket olacaktır.

Ayrıca yeni nesiller kırık değil :) Ama PS3 ve Xbox 360 kırıldı :) Hani korsana yönlendirmiyorum kimseyi ama böyle bir şey de mevcut.

Bence tamamen paraya bakar, ha, benim Xbox 360'ım da oldu, PS3'üm de oldu, Xbox One'ım da oldu, PS4'üm de oldu. Sana kesinlikle söyleyeceğim tek şey eğer 650-700 liran varsa kesinlikle Xbox One kovala 2.elden. Gerçekten çok çok büyük fark var.

Ben öylesine Letgo'ya girdim ve Xbox One buldum, 550 liraya buldum, kendi PS3'ümü 500 liradan satıp aynı gün Xbox One aldım. Ve öyle bir grafik farkı var ki. Anlatamam. Grafik, kontrolcünün rahatlığı, oyunların geri bildirimi, titreyen tetik tuşları falan. 1-2 ay takıldıktan sonra da PS4 ile takasladım. Yani PS3'ü takaslaya takaslaya PS4 yaptım :) Onu da satıp Laptoo + PS3 aldım. Pişman değilim. Çünkü PS3'ü özledim.

Burada ben PS4'ü satmayabilirdim. Ama oyunların pahalılığı, kardeşlik mevzusunu çözememiş olmam, kardeşim için yeni Dualshock 4 almak istemem ile birlikte kolun fiyatını görmem ile satılık ilanını koymam 15 dakika aralığındaydı. Çünkü ben konsolu oyun oynamak için değil, kuzenlerimle bir araya geldiğimizde FIFA, Call of Duty Black Ops oynamak için alıyorum. Xbox One'ı elimden çıkarmamın sebebi de bu kolun pahalılığı. 400 liraydı 0. Xbox One'ın yedek parça ve donanımları da 2.elde pek bulunmadığından sattım, PS4'ün buldum fakat çok pahalı. Sattım. PS3 ve 3 kol aldım. Takıldım onunla. Şuan en son PS3 Slim kullanıyorum. 2 tane de kolum var. Onu da 3 yapacağım. Artık PS5 çıkınca da PS4 alırım :)

Arkadaşlar merhabalar, bir oyun konsolu almak istiyordum. PS4'ü 1.000 TL civarı sanıyordum. Gördüğüm fiyatlar beni şaşırttı, sizce hala PS3 alınır mı? Hikayeli oyun oynamayı severim ve futbol oyunları kasar mı? Ayriyeten ikinci el PS4 ya da PS3 alınır mı?
pes 2013 akar :D evet hala alınır bende almayı düşünüyorum gta5 gta4 gta san gibi oyunlarıda rahatlıkla oynayabilirsiniz size tavsiyem kırılmış ps3 almanız.

Geri
Yukarı