PS3 ISO dosyası nasıl çalıştırılır?

koztrue

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde PES 2016'ya ait ISO imajı var. Uzun zamandır bu işlerle ilgilenmediğim için nasıl kurulacağını unuttum. Bu ISO'yu MultiMAN'dan nasıl çalıştıracağım söylerseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. @Cruslan @393060

Hocam ISO dosyası USB belleğinde ise USB belleğinin içine PS3ISO klasörü oluşturup ISO dosyasını bu klasörün içine koy ve USB'ni PlayStation'a tak multiMAN'a gir ve oyun sekmesinde ISO dosyası karşına çıkacak ve eğer oyuna girerken siyah ekranda kalıyorsa PlayStation'u internete bağlayıp oyunu multiMAN'dan seçip XMB'ye geri dönünce oyunun üstüne gelip üçgen tuşuna bas ve oyunu güncelle. PlayStation'un banlanma gibi bir sorun yaşamaz. Ama PSN hesabı açıksa tam bilmiyorum. Ama açık değilse PSN hesabı ban yeme ihtimali bilene yok.

/dev_hdd0/GAMES içine imajı kopyalamanız yeterli. MultiMAN ekranında çıkacaktır. MultiMAN içerisinde basınca oyun XMB'ye gelecek. Oynamaya başlayabilirsiniz. :)
Bunu yaptığımda olmadı maalesef :(

Hocam ISO dosyası USB belleğinde ise USB belleğinin içine PS3ISO klasörü oluşturup ISO dosyasını bu klasörün içine koy ve USB'ni PlayStation'a tak multiMAN'a gir ve oyun sekmesinde ISO dosyası karşına çıkacak.
Deniyorum hemen.

Hocam dediğinizi uyguladım. MultiMan'da CD Disk olarak gözüktü. Açtığım anda konsol gücü kesti, açılmadı.
IRISMAN yüklü, aynen önceki dediğinizi mi uygulayayım hocam?

Hocam direkt açmayacaktın PlayStation'a kopyalasaydın keşke. 😅
Bi an oyun adını görünce heyecanlandım bastım direkt :D USB'deki PS3ISO dosyasını dev_hdd0'a mı atacağım, çünkü orada da PS3ISO adında klasör var.

IRISMAN yüklü, aynen önceki dediğinizi mi uygulayayım hocam?

Bi an oyun adını görünce heyecanlandım bastım direkt :D USB'deki PS3ISO dosyasını dev_hdd0'a mı atacağım, çünkü orada da PS3ISO adında klasör var.
Hocam direkt oyun sekmesinden kopyalama yapsan bile kendisi otomatik olarak dev_hdd0'ın içindeki PS3ISO klasörüne kopyalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı