Çözüldü PS3 Kablosuz Kolu Görmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Merhaba, PS3 kolu kablosuz görmüyor. Kablolu ile görüyor. PS3 koluna reset attım, PS3'ü varsayılan ayarlara döndürdüm ama sonuç aynı. Belki kol bozuktur dedim ama hiçbir kolu görmüyor maalesef. 4.82 sistem kullanırken böyle bir sorun yoktu, acaba 4.84 yapınca mı böyle bir sorun oluştu veya PS3'de mi sorun var anlayamadım.

Çözüm
CFW demek korsan oyun demek değildir. Arkadaş mod kurmak, PS 3' ün ümrünü uzatacak plugin kurmak veya save dosyalarını düzenlemek için kurmuş olabilir. Yorumunuz cidden çok saçma.
Haklısın. Ben de CFW kurmak istemem ama kurmak zorundayım benim cihazım çok sorunlu, CFW ile birkaç ayar yapmadan olmuyor.
Cihazın içindeki kol görme yeri oksitlenmiş. Oksit temizlendi sorun çözüldü.
Merhaba, PS3 kolu kablosuz görmüyor. Kablolu ile görüyor. PS3 koluna reset attım, PS3'ü varsayılan ayarlara döndürdüm ama sonuç aynı. Belki kol bozuktur dedim ama hiçbir kolu görmüyor maalesef. 4.82 sistem kullanırken böyle bir sorun yoktu, acaba 4.84 yapınca mı böyle bir sorun oluştu veya PS3'de mi sorun var anlayamadım.
Kendine özel olan bluetooth vericisi bozulmuş olabilir.
Güvenli moda girip factory reset yapıp öyle bir deneyin.

Sıkıntı bundandır büyük ihtimal zaten. Her zaman orijinal kullanın. İşte bu yüzden korsana destek vermiyoruz.
CFW demek korsan oyun demek değildir. Arkadaş mod kurmak, PS 3' ün ümrünü uzatacak plugin kurmak veya save dosyalarını düzenlemek için kurmuş olabilir. Yorumunuz cidden çok saçma.

Haklısın. Ben de CFW kurmak istemem ama kurmak zorundayım benim cihazım çok sorunlu, CFW ile birkaç ayar yapmadan olmuyor.

Çözüm

Ya o cihaz görme yeri nerede? Benimki de kırık PS3.

Hocam tam olarak nereyi temizlediniz? Nerede o yer? Yardımcı olun lütfen.

Ya o cihaz görme yeri nerede? Benimki de kırık PS3.

Bulabildiniz mi o yeri? Bulduysanız bana da söyler misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı