PS3 Kırmadan oyun yükleme

Bayadır oynuyorum GTA5'i daha ban yemedim. Ayrıca RockStar, Sony ve çoğu firma PS3 platformundan desteği çekti. GTA Online'da 8000 seviye adamlar, modderlar ve hackerlar cirit atıyor. Hiç bir şey olmaz merak etme FIFA 17 UT'de oynuyorum hiçbir sorun çıkmadı.
Benim ps3 super slim adam bana dedi kırmadan oyun yükleyebiliriz bende fifa 17 yüklemeyi düşünüyorum ama şu UT dan şüpheliyim :D seninki demi super slim ve kırdırmadan yüklediler

Ben 100 TL'ye 24 tane oyun yüklettim. GTA 5, FIFA 17, PES 17, COD: Advanced Warfare, BF4, Watch Dogs, NFS Most Wanted ve Rivals v.s. Hep bunun gibi oyunlar ve hepside orijinal oldu. Hepsini online oynayabiliyorum. Cidden öyle yapmayı tavsiye ederim. GTA Online, FIFA Ultimate Team falan oynayabiliyorum.

Selamunaleyküm bende 3004serisi var. 70tl verip 28 oyun yüklettim hafızada yer kalmadı şu an 25 oyun var. Genede bütün oyunlar direk açılmıyor. Örneğin far cry 4 oyuna girişte 10gb yer istiyor

Neyse asıl sorunum şu: online olarak Blur oynadım sadece Pes 17 denedim 1-2dakka bekledim rakip bulmadı. Online oynayan arkadaşlar ne kadar süre online oynadınız

Selamunaleyküm bende 3004serisi var. 70tl verip 28 oyun yüklettim hafızada yer kalmadı şu an 25 oyun var. Genede bütün oyunlar direk açılmıyor. Örneğin far cry 4 oyuna girişte 10gb yer istiyor

Neyse asıl sorunum şu: online olarak Blur oynadım sadece Pes 17 denedim 1-2dakka bekledim rakip bulmadı. Online oynayan arkadaşlar ne kadar süre online oynadınız
Ben Saatlerce Online Gta 5 Ve Fifa 17 Oynadım Blur Ve Pes 17 nin online oyuncusu biraz az

Ben uzun süre FIFA 17 oynadım. Oyuncu bulma konusunda problem yaşamadım. GTA5'de hiç sorun yaşamadım hatta Türk crewler'den birine girdim. Onlarla birlikte oynadım. Orijinal oyun almış gibi oynayabiliyorum bütün oyunları hiç bir sorun yaşamadım. Bu oyun yükleme olayını da Kadıköy'de Kahraman Konsol'da yaptırdım.

Ben 100 TL'ye 24 tane oyun yüklettim. GTA 5, FIFA 17, PES 17, COD: Advanced Warfare, BF4, Watch Dogs, NFS Most Wanted ve Rivals v.s. Hep bunun gibi oyunlar ve hepside orijinal oldu. Hepsini online oynayabiliyorum. Cidden öyle yapmayı tavsiye ederim. GTA Online, FIFA Ultimate Team falan oynayabiliyorum.
HOCAM NERDEN YUKLETTIN ?

Hocam nerde yüklettirdin özelden kimseye ulaşamıyoruz bizi yönlendir bizde oynayalım :))

Ankaradayım ben sattım cihazı siteyede girmedim yeni gördüm. Özelden yazıyım gene lazım olur bdlki
hocam ankarada nerede oyun yüklettiniz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

ankarada ps 3 3004 serisine uygun fiyatlı oyun yükleyen yer varmı bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim

Ankaradayım ben sattım cihazı siteyede girmedim yeni gördüm. Özelden yazıyım gene lazım olur bdlki[/QUOT
Ankaradayım ben sattım cihazı siteyede girmedim yeni gördüm. Özelden yazıyım gene lazım olur bdlki
hocam oyunları nerde yüklettiniz

Dostum ben de ps3 alıp senin gibi yapmayı düşünüyorum fakat bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim bana yardımcı olursan veya olursanız sevinirim.
ps3 ü kırdırıp mı online oynuyorsun yoksa kırmadan devam ediyorsun riski var mı?

merhaba ps3 almak istiyorum malum ps4 oyun fiyatları ve ps plus tan dolayı.
kırdırınca oyunları online oynayabiliyor muyum veya kırdırmadan online oynayınca bir riski var mı istanbulda böyle yerler biliyorsanız bana yardımcı biraz tecrübesizim bu konuda :(((

Yeni konular

Geri
Yukarı