PS3 kırmızı ışık verdi

Bilmiyorum ne kadara yapıldığını ama böyle kullanmaya devam ederseniz cihaz kırmızı ışık hatası verir.

Bilmiyorum ne kadara yapıldığını ama böyle kullanmaya devam ederseniz cihaz kırmızı ışık hatası verir.
Bundan kaynaklanıyo olabilir mi termal macun sürdüm iyice yedirmiştim az geldi herhalde

Dosya Ekleri

• 20230621_224008.jpg
    20230621_224008.jpg
    151,4 KB · Görüntüleme: 18
  • 20230621_223956.jpg
    20230621_223956.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 18
Ps3 kırmızı ışık hatası almaya başladığınızda zaman kaybetmeden cihazı teknik servise götürmek gerekir. İçerisinde uzman olmayan kişiler tarafından açılması, doğru olmaz. Komplike bir yapıya sahip cihaz içerisinin kendiniz veya bir başkası tarafından açılması, daha büyük sorunlara sebebiyet verir.

Sağol reis senide yorduk
Yok hocam ne yorulması.

Ps3 kırmızı ışık hatası almaya başladığınızda zaman kaybetmeden cihazı teknik servise götürmek gerekir. İçerisinde uzman olmayan kişiler tarafından açılması, doğru olmaz. Komplike bir yapıya sahip cihaz içerisinin kendiniz veya bir başkası tarafından açılması, daha büyük sorunlara sebebiyet verir.
Haklısın hocam. Delid işlemi çok riskli, en ufak hatada anakarta zarar verip cihazı çöp etme olasılığı var.

Ps3 kırmızı ışık hatası almaya başladığınızda zaman kaybetmeden cihazı teknik servise götürmek gerekir. İçerisinde uzman olmayan kişiler tarafından açılması, doğru olmaz. Komplike bir yapıya sahip cihaz içerisinin kendiniz veya bir başkası tarafından açılması, daha büyük sorunlara sebebiyet verebilir bunu demeden çnce söktüm taktım termal macunu yeniledim ve şimdi açılmıyor ışık yanmıyo

Bunu yazmadan önce açtım termal macunu değiştirdim şimdi açılmıyor ışık yanmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı