PS3'te kırmızı ışık yanıyor

pandaakif

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben PS3'ümü 2020 şubatta sanırım, 2. el 400 TL 7 oyun ve 1 DualShock 2 normal titreşimsiz Controller dahil almıştım. Bu sorun karşıma 2 kere Call of Duty MW3 oynarken geldi, daha da gelmedi. Ve artık sıklaştı. Uncharted 2'de bol bol karşıma çıkıyor. Call of Duty MW 3'te de oluyor. Oyun aniden kapanip kırmızı ışık sönüyor. Far Cry 3'te karsima çıkmadı. PS3 fat kasa 75 GB.

:(

Merhaba. Ben PS3'ümü 2020 şubatta sanırım, 2. el 400 TL 7 oyun ve 1 DualShock 2 normal titreşimsiz Controller dahil almıştım. Bu sorun karşıma 2 kere Call of Duty MW3 oynarken geldi, daha da gelmedi. Ve artık sıklaştı. Uncharted 2'de bol bol karşıma çıkıyor. Call of Duty MW 3'te de oluyor. Oyun aniden kapanip kırmızı ışık sönüyor. Far Cry 3'te karsima çıkmadı. PS3 fat kasa 75 GB.
Kırmızı ışık hatası Bi ustanın görmesi veya emekliye ayırıp ikinci elden satabilirsiniz

:(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1620134191490.png

Artı -1 Eksi
PS3'ün baş belası olan hatasıdır. Sanırım çözümü vardı fakat siz kendiniz evde çözemezsiniz bu sorunu. Bir ustanın bakması gerek.

Isınmayla bir alakası yokmuş chipset arızasıymış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burdan çıkardıklarımız: Ucuz mal, her zaman iyi olmayabilir.
Tamirciye götür çıkar 1500 TL (!) .
Şaka bir yana, o kadar da ucuza alırsan bu olur.

Bu arızalar tamir edildikten sonra nüksedebilecek arızalar. Tamir ettirip, direkt satıyorlar. Arkadaş da kurban olmuş sanırım.
Aslında benn almadım.Ben psp yada Ps Vita almayı düşünüyodum.Ps3 piyasasından haberim yoktu.Babam bana süpriz olsun diye almış.Kırık olmasini istemediği için cok aramış bulmuş bunu. Satan Adamda aslinda haberi yokmuş sanirim.Çocuğu derslere odaklanmasi için satmiş.zaten bayabi götürdü beni.1 yıla yakin.Ömrü bitmiştir diye düşünüyom.Ne yapalim.Tamire varya hiç gerek yok.Para biriktirecem.Buda beni idare ettiği kadar eder.Para biriktirene kadar bozulmassa aileme arızasından bahsetmeden bir süper alim yada slim alırım.Tabi çözüm bulamazsam

Aslında benn almadım. Ben PSP'ya da PS Vita almayı düşünüyordum. PS3 piyasasından haberim yoktu. Babam bana sürpriz olsun diye almış. Kırık olmasini istemediği için cok aramış bulmuş bunu. Satan adamda aslinda haberi yokmuş sanirim. Çocuğu derslere odaklanmasi için satmiş. Zaten bayağı bir götürdü beni. 1 yıla yakin. Ömrü bitmiştir diye düşünüyorum. Ne yapalim. Tamire var ya hiç gerek yok. Para biriktireceğim. Bu da beni idare ettiği kadar eder. Para biriktirene kadar bozulmazsa aileme arızasından bahsetmeden bir süper alim ya da Slim alırım. Tabii çözüm bulamazsam.

PS Vita bende vardı çok sıkıcı bir de PS Vita mağazası kapandı mecburen kırdırman lazım ya da oyun alman lazım oyunlarda pahalı.

Geri
Yukarı