PS3 kolu hareket sensörü çalışmıyor

Buğra Akıllı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Nvidia RTX 3060
İ5 12100f
Asus H610-m
XPG VALOİR AİR
Selamünaleyküm. Hani oyunlarda kolu yukarı aşağı sallama olur ya, Beyond Two Souls ve Detroit gibi oyunlarda ben sallıyorum sallıyorum ama hiçbir şekilde etki etmiyor. Hareketi doğru yapıyorum, bundan eminim. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onun hakkında hiçbir bilgim yok maalesef.

Hocam kendi yapabileceğimiz bir şey mi yoksa bilen biri mi yapmalı?
Örnek veriyorum : İçinden bir ince kablo kopmuştur. Otomatikmen baktırıp,gerekirse tamir ettirmeniz gerek (Eğer arızalı olduğunu düşünüyorsanız.) - Benim arızalı idi.

Örnek veriyorum : İçinden bir ince kablo kopmuştur. Otomatikmen baktırıp,gerekirse tamir ettirmeniz gerek (Eğer arızalı olduğunu düşünüyorsanız.) - Benim arızalı idi.
Anlıyorum hocam ya biraz saçma olacak ama yok mudur bunun bir pratiği oyunda takılı kaldım bölümde geçemiyorum :D

Vallahi hocam,ayıptır söylemesi. Ben ps3'ten ps5'e geçtim. 😅 Eğer oraya atama tarzı tuş varsa,deneyin ama sanmıyorum.
Hayırlı olsun hocam PS4 te oyun parası derdi olmasa bende geçicem de maalesef neyse teşekkür ederim artık yarın tamire götürürüm iyi sosyaller

Bu program ManaGunZ yedek yöneticisi Zar'ın geliştirdiği PS3 için geliştirilmiş test yazılımı. Bunu kırık bir PS3'e yükleyip çalıştırıyorsunuz. Sol kısımda X, Y, Z boyutları beliriyor. Kolu hareket ettirdikçe sayılar değişiyorsa çalışıyor demektir, değişmiyorsa çalışmaz demektir.

Bu program managunz yedek yöneticisi Zar'ın geliştirdiği PS3 için geliştirilmiş test yazılımı. Bunu kırık bir PS3'e yükleyip çalıştırıyorsunuz. Sol kısımda X, Y, Z boyutları beliriyor. Kolu hareket ettirdikçe sayılar değişiyorsa çalışıyor demektir, değişmiyorsa çalışmaz demektir.

Hocam teşekkürler bilgi için ama zaten çalışmıyor ben nasıl çalıştırabileceğimi merak ediyorum özellikle bu sixasis yazılımı yükleme gibi bir şey olsa güzel olurdu sağ olun gene de.

Geri
Yukarı