PS3 kolunun fazladan ışığı yanıyor ve klavye tuşlarına basıyor

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Kolu yeni aldım bilgisayara taktım ve bir de ne göreyim kolun hem 2 hem de 3 ışığı yanıyor normalde 1 yanması gerekirdi. Bunu geçersek oyun oynarken üçgen veya L1 r1'e bastığımda ses açıp kapıyor oyunu aşağı atıyor vb. bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba?

IMG_20210926_001517.jpg

Aynı kolu satın aldım. İki durumu ben de yaşıyorum konuyu takibe aldım.

Ben bu videodakini yaptım sadece 1.isigi yanmaya başladı daha sorun düzeldi mi diye bakmadım ama artık tek ışık yanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodakini yaptım sadece 1.isigi yanmaya başladı daha sorun düzeldi mi diye bakmadım ama artık tek ışık yanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben bu videodan yapmıştım. Olmuştu

Hocam scptool settingsten LED ışıkları ayarlanabiliyor diye biliyorum.
Ses açıp kapama sorununu ise şöyle çözdüm diyebilirim. Kol normal çalışıyorsa yani driverları falan kurduysanız PC'ye restart attığınızdan itibaren scptoolların herhangi birini açmadığınız takdirde bir daha olmuyor. Zaten açmanızı gerektiren bir durumda olacağını sanmam nasıl olsa alet düzgün çalışıyor.

Son düzenleme:
Hocam scptool settingsten LED ışıkları ayarlanabiliyor diye biliyorum.
Ses açıp kapama sorununu ise şöyle çözdüm diyebilirim. Kol normal çalışıyorsa yani driverları falan kurduysanız PC'ye restart attığınızdan itibaren scptoolların herhangi birini açmadığınız takdirde bir daha olmuyor. Zaten açmanızı gerektiren bir durumda olacağını sanmam nasıl olsa alet düzgün çalışıyor.

Ben bu videodan yapmıştım. Olmuştu.

Şu an sorunsuz kullanıyorum attığım videodaki işlemler ise yariyor.

Geri
Yukarı