PS3 mü, LCD TV mi daha önce alınmalı?

• Konuyu başlatan MKopuz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 711
M

MKopuz

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Konuya hemen gireceğim.
Şuan bizde 72 ekran tüplü siemens bir tv var. Görüntü çok iyi güzel gösteriyor. Şimdi asıl olay şu. Birkaç forum da konular açtım . Dedim ki;
▬ Tüplü televizyonum var PS3 güzel çalışır mı ?
Diye bir konu açtım çoğu kişi LCD TV almamı söylediler. Tüplü tv de oynanır ama her şey kayar yazılar okunmaz dediler kötü olur dediler. Ama ben şuan ps3 almak istiyorum. LCD TV de alacağım ama en iyisinden alacağım için para biriktiriyorum . Şuan sizce LCD TV yi almadan ps3 alayım mı ? Yoksa ps3 ü alıp ondan sonra LCD TV mi alayım ?
Konuyu biraz uzattım sanırsam üzgünüm . Yanıtlarınızı bekliyorum.

Şimdi ps3 alırsan tüplü televizyonda keyifle oynayamazsın LCD tv alırsan ps3 oynayamazsın gerçekten bir çıkmazın içindesin.

Tüplü TV'de yaklaşık olarak 360p bir görüntü ile oynarım diyorsan PS3 al yok ben en üst kalitede PS3 almak isterim dersen LCD TV al para biriktir sonra PS3 al.

Soruna cevap veremeyeceğim ama bir tavsiyem var. Televizyonun en iyisini almak istiyorum diyorsunuz, kesinlikle Samsung alın. 6800, 7000 ve daha üst serilere bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı