PS3 multiMAN siyah ekranda kalıyor

runkillas

Femtopat
Daha fazla  
PS 3 multiMAN ve irisman programları siyah ekranda kalıyor. Eskiden olmuyordu, silip yüklemem gerekiyor. Cihazım Slim 4.90 hw HEN'li makine.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS 3 multiMAN ve irisman programları siyah ekranda kalıyor. Eskiden olmuyordu, silip yüklemem gerekiyor. Cihazım Slim 4.90 hw HEN'li makine.
bende de oldu bu durum şimdi dediklerimi cevaplarsanız belki çözümü buluruz;
oyunlarda da siyah ekran veriyor mu ?
girerken herhangi bir müzik geliyor mu ?
yoksa girerken direk hiç birşey gözükmüyor mu ?
birde heni açıp giriyor musunuz ?

bende de oldu bu durum şimdi dediklerimi cevaplarsanız belki çözümü buluruz;
oyunlarda da siyah ekran veriyor mu ?
girerken herhangi bir müzik geliyor mu ?
yoksa girerken direk hiç birşey gözükmüyor mu ?
birde heni açıp giriyor musunuz ?
Oyunlarda oyunda bi sıkıntı olmadığı sürece şuanda 8 tane oyunum var 8 ide sorunsuz çalışıyor siyah ekranda kaldığı zaman müzik gelmiyor hiç bir şey gözükmüyor siyah ekran sadece hen i açıp giriyorum psx place gibi forumlarda hen i ve hwf yazılımını tekrar kurmanın işe yarayabileceğini söylemişlerdi.

Oyunlarda oyunda bir sıkıntı olmadığı sürece şu anda 8 tane oyunum var 8 IDE sorunsuz çalışıyor siyah ekranda kaldığı zaman müzik gelmiyor hiçbir şey gözükmüyor siyah ekran sadece hen i açıp giriyorum PSX place gibi forumlarda hen i ve hwf yazılımını tekrar kurmanın işe yarayabileceğini söylemişlerdi.

Bence mantıklı en baştan kur MultiMAN'i sil daha iyi bir yerden yükle HFW tekrar kur hen için zmod1 blogspottan işe yarayabilir çünkü ben bunu oyunlarda da yaşıyordum farklı ekrana geçince düzelmişti onun için soyleyim dedim

Bence mantıklı en baştan kur MultiMAN'i sil daha iyi bir yerden yükle HFW tekrar kur hen için zmod1 blogspottan işe yarayabilir çünkü ben bunu oyunlarda da yaşıyordum farklı ekrana geçince düzelmişti onun için soyleyim dedim
teşekkür ederim şu an oyun açmada sıkıntı yok webman den oynuyorum ama müsait olduğum zaman dediğiniz yöntemi denerim

Yeni konular

Geri
Yukarı