PS3 uygulamalar siyah ekranda kalıyor

Astaryus

Hectopat
Yakın zamanda kırma işlemi yaptım. İlk başta iyi güzeldi Multiman açılıyordu artık açılmamaya başladı. Tüm uygulamalara tıkladığımda siyah ekranda kalmaya başladı. İlk kırmayla alakalı olduğunu düşünüp HDD'ye normal ofw attım. Öyle de olmadı. Formatı vb her şeyi denedim gene olmadı. Şimdi ise sıfır bir SSD'ye işletim sistemi kurdum sorun aynı. Neden kaynaklı oluyor bu? Hiç bu sorunu yaşayab var mı?

Yakın zamanda kırma işlemi yaptım. İlk başta iyi güzeldi Multiman açılıyordu artık açılmamaya başladı. Tüm uygulamalara tıkladığımda siyah ekranda kalmaya başladı. İlk kırmayla alakalı olduğunu düşünüp HDD'ye normal ofw attım. Öyle de olmadı. Formatı vb her şeyi denedim gene olmadı. Şimdi ise sıfır bir SSD'ye işletim sistemi kurdum sorun aynı. Neden kaynaklı oluyor bu? Hiç bu sorunu yaşayab var mı?
Şuan çarenize derman olabilecek tek kişi @393060 .
Onu dinlemekten başka çareniz yok ayrıca sürekli aynı sorun için sürekli konu açmışsınız ve o da cevap vermiş zaten.

Hocam benim dediğim şeyi denedim mi ?
Ayrıca bin defa konu açmana gerek yok.
Hocam
YouTube'da Multiman "black screen problem fix" diye bir sürü video var.
Hocam benim dediğim şeyi denedim mi ?
Ayrıca bin defa konu açmana gerek yok.
Anlamadınız sanırım, orjinal şuan sistem. Orjinal olmasına rağmen bu hayatı veriyor. Youtubeden video izleyerek yapabilsem buraya konu açmazdım değil mi?

Şuan çarenize derman olabilecek tek kişi @393060 .
Onu dinlemekten başka çareniz yok ayrıca sürekli aynı sorun için sürekli konu açmışsınız ve o da cevap vermiş zaten.
Hocam multiman için açmıyorum şuanda. Genel olarak siyah ekran problemi var. Hen vesaire değil şuan sorun. Eski açtığım konulardan farklı bir sorun bu. Tüm uygulamalarda var bu sorun.

Sistem yazılımı sürümü nedir?
4.89.

Hocam multiman için açmıyorum şuanda. Genel olarak siyah ekran problemi var. Hen vesaire değil şuan sorun. Eski açtığım konulardan farklı bir sorun bu. Tüm uygulamalarda var bu sorun.
Bende HDD değişimi sonrası ara sıra oluyordu. Fakat restart atıp tekrar girince sorun çözülüyordu. Sizde durum farklı sanırım.

Hard diski biçimlendir sistem yazılımını baştan kur ayrıca önceden kuramadığını söylüyordun nasıl kurabildin sistem yazılımını?
Hocam bd romu değiştirdim, HDD'de de sorun aynıydı. SSD'yi kurmadan önce biçimlendirdi zaten. Çıkartıp pcye takıp biçimlemdirmem etki edecek mi? Edecekse bile formatın ne olması gerek Fat32 mi?

Geri
Yukarı