Rehber PS3 Nasıl Kırılır?

1605187735785.png

Üstadım movian uygulamasına girip 5-10 dakika kadar zaman geçirince tüm evimde internet gidiyor, modemi resetlemek zorunda kalıyorum. Neden kaynaklanıyor olabilir?

belki modemden kaynaklanabilir. Movian sorun yaratıyorsa moviana girmeden önce PS3 ağ bağlantısını kapatın.

Movian internetten film kapakları içerik bilgileri falan indirir. Bilgileri hangi siteden nereden nasıl indirdiğini bilmiyorum. Yani her türlü zımbırtı olabilir.

belki modemden kaynaklanabilir. Movian sorun yaratıyorsa moviana girmeden önce PS3 ağ bağlantısını kapatın.

Movian internetten film kapakları içerik bilgileri falan indirir. Bilgileri hangi siteden nereden nasıl indirdiğini bilmiyorum. Yani her türlü zımbırtı olabilir.
Televizyon ve diğer Tv özelliklerini de kullanmam gerekiyor. Ayrıca Opensubtitles'dan altyazıyı bulması için de online olmam gerekiyor. DSL ışığı turuncu yanıyordu modemde resetlemeden önce.

Televizyon ve diğer TV özelliklerini de kullanmam gerekiyor. Ayrıca opensubtitles'dan altyazıyı bulması için de Online olmam gerekiyor. DSL ışığı turuncu yanıyordu modemde resetlemeden önce.

PS3'ün ağ bağlantısını
Ayarlar---> ağ ayarları---> internet bağlatısı---> devre dışı. Şeklinde kapatabilirsin. Sadece PS internete bağlanmaz. TV'ye falan engel olmaz. Uygulamayla ilgili fikrim yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20201112_232758.jpg
    IMG_20201112_232758.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20201112_232824.jpg
    IMG_20201112_232824.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 29
PS3'ün ağ bağlantısını
Ayarlar---> ağ ayarları---> internet bağlatısı---> devre dışı. Şeklinde kapatabilirsin. Sadece PS internete bağlanmaz. TV'ye falan engel olmaz. Uygulamayla ilgili fikrim yok.
Teşekkürler. Cihaz bağlantıyı keserken 8002AD23 ve 8013013D olmak üzere iki farklı hata kodu veriyor, bu kodları araştırmak lazım. İyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı