PS3 oyun mağazası nasıl indirilir?

Thanos mağazası indirebilirsiniz. YouTube'da aratıp verdikleri linkten indirin flasha atıp PS3'e takın PKG kısmına gelecek kurduktan sonra lisans işlemlerini yapın sonra kurulmuş olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ve bunun gibi videolara bakıp kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu ve bunun gibi videolara bakıp kolay bir şekilde kurabilirsiniz.
Konu sahibi PKGİ dışında demiş bu videoda da PKGİ anlatılıyor şu video daha iyi olur:

Konu sahibi pkgi dışında demiş bu videoda da pkgi anlatılıyor şu video daha iyi olur:

Pkgi daha sade ve iyi bence gecen sene benim makineye thanos kurunca sapıtmıştı pkgi de sorun olmamıştı.

Pkgi daha sade ve iyi bence gecen sene benim makineye thanos kurunca sapıtmıştı pkgi de sorun olmamıştı.
Reis onun da arayüzünü sevmedim ben bir de sadece ben de mi oluyor bilmiyorum ama indirme hızı çok düşük kalıyordu Thanos ile 14 GB oyunu 1,5 saat civarında indiriyorum PKGİ ile bu süre 4- 5 katına çıkıyor. Konu sahibi baksın uygun olanı indirsin.

Reis onun da arayüzünü sevmedim ben bir de sadece ben de mi oluyor bilmiyorum ama indirme hızı çok düşük kalıyordu thanos ile 14 GB oyunu 1,5 saat civarında indiriyorum pkgi ile bu süre 4- 5 katına çıkıyor. Konu sahibi baksın uygun olanı indirsin.

Bence oyunu direk sitelerden yükleyip flaşla PS3'e aktarmak en mantıklısı mağazalar gereksiz uğraştırıyor.

Geri
Yukarı