Kırık PS3 ile PSN'den oyun indirilir mi?

Volvo_Penta

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel® Core™ i7 11800H GPU: NVIDIA® GeForce® RTX 3060 Max-P 6 GB GDDR6 192-Bit 130W RAM: Kingston Fury Impact 64 GB 3200mhz DDR4 Ekran: 17,3 FHD 1920x1080 300Hz sRGB %100 IPS

SSD: Samsung 980 PRO M.2 SSD PCIe 4.0 2 TB SSD2: Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD PCIe 3.0 2 TB

WI-FI: Intel® Wi-Fi 6 AX201, 2x2+ Bluetooth 5.2 Klavye: SteelSeries RGB Per Key Gaming Keyboard
Meslek
Müzisyen
Merhaba, dün PS3'ümü hen ile 4.90 sürümünde kırdım, içine multiMAN ile birkaç oyun yükledim ve oynadım sorun yok.

Bugün mevcut PSN şifremi şans eseri buldum, hesabımda da daha önceden satın almış olduğum birkaç oyun vardı. Bunları cihaz kırıkken de yine Store'dan indirip hen modunu aktif etmeden oynayabilir miyim?

Not: Oyunları multiplayer olarak oynamıyorum.

Merhaba, dün PS3'ümü hen ile 4.90 sürümünde kırdım, içine multiMAN ile birkaç oyun yükledim ve oynadım sorun yok.

Bugün mevcut PSN şifremi şans eseri buldum, hesabımda da daha önceden satın almış olduğum birkaç oyun vardı. Bunları cihaz kırıkken de yine Store'dan indirip hen modunu aktif etmeden oynayabilir miyim?

Evet hocam, mümkün.

Hocam satın 360 alın net.

Evet indirip oynayabilirsiniz. CFW olsaydı tam emin olamazdım ama HFW'de sorun olmaz.
HEN'i enable yapmadan PSN'e girip indirdikten sonra oynayabileceğimi düşündüm ama teknik olarak mümkün mü değil mi bilemedim,ucunda PSN'den ban yemekte var o yüzden endişelendim

@Volvo_Penta, HEN'i aktif etmeden oynayabilirsiniz. Bu kırık oyun değil sonuçta, orijinal oyun. Aktif etmeye gerek yok. Bu sebeple ban yeme riskiniz yok gibi bir şey neredeyse.

@Volvo_Penta, HEN'i aktif etmeden oynayabilirsiniz. Bu kırık oyun değil sonuçta, orijinal oyun. Aktif etmeye gerek yok. Bu sebeple ban yeme riskiniz yok gibi bir şey neredeyse.

Teşekkür ederim.Peki HEN aktifken PSN'e giriş yapmak bir sıkıntı yaratır mı ? Eğer sadece giriş yapmak dahi PSN'den ban sebebiyse Auto Login'i kapatayım.

Geri
Yukarı