PS3 oyun tavsiyesi

• God of War 3 (Mutlaka oynamalısın)
  • GTA 5 (Açık dünya belki sarmayabilir ama hikayesi mükemmel oynamadıysan oyna)
  • Uncharted 3 Drake's Deception
  • Far Cry 3 (Tek beğendiğim Far Cry oyunu, diğerleri leş gibiydi)
  • Minecraft
  • (Ben pek sevmiyorum ama Spiderman'i seviyorsan kesinlikle oynaman gereken) The Amazing Spiderman 2
  • Tomb Raider (Mutlaka oyna ayıp olur yoksa)
  • Last of Us (felaket seviliyor ama nedense ben sevemedim)
  • Mortal Kombat Komplete Edition
  • Injustice Gods Among Us
  • WWE 2K17 ve 2K16
Aklıma gelenler bunlar ama daha çok var.

Most Wanted 2012 açık dünya güzel bir oyundur.

1668937701892.png

Ben burada seni alakadar eden bir şey göremiyorum.
Tamam arkadaş gitsin (PS3 OYUNUNA) 300 TL versin karışmıyorum. Bir güzel kazığı da yemiş olsun.

@592041 adlı arkadaş artık konu kapatılabilir çünkü az önce PlayStation Store mağazasına girdim ve aynı oyun orada 64 TL :) (Orijinal PlayStation mağazası) Bence artık uzatmaya gerek yok ha? Kazık olduğunu akıllı insan anlar bence.

Son düzenleme:
Tamam arkadaş gitsin (PS3 oyununa) 300 TL versin karışmıyorum. Bir güzel kazığı da yemiş olsun.

@592041 adlı arkadaş artık konu kapatılabilir çünkü az önce PlayStation Store mağazasına girdim ve aynı oyun orada 64 TL :) (orijinal PlayStation mağazası) bence artık uzatmaya gerek yok ha? Kazık olduğunu akıllı insan anlar bence.

Ben oyunu önerdim ve istediği yerden temin edebilir, isterse para vermeden oynayabilir. Kutulu ile kutusuz oyun arasında fiyat farkı olabilir, kullanıcı ben bu oyunun dijital versiyonuna bakabilirim diyebilir.

Kullandığın üslup yanlış, fiyatı yüksek gibi ibareler kullansan daha yerinde ve nezih olur, sen kazık ile ödeme yapıyorsan ve para üstünü aynı şekilde alıyorsan bilemiyorum o senin tercihin 😇

Geri
Yukarı