PS3 sistem ısındı uyarısından sonra kapandı

Ascordia0610

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 2017'den beri PS3 içini açtırmadım hiç olmaksızın arkadaşlarla birlikte pes FIFA oynarken bir anda sistem ısındı uyarısı verdi. normalde hiç olmazdı ısındığı halde bizde aldırış etmedik sonra pat diye kapandı. tekrar açtık 15 dk sonra tekrar oldu herkes diyor ki içini temizletin termal macun vs. Makinem 4.90 evilnat CFW fan ayarlarından bir şey yapmam lazım mı, bu sorunu çözer mi, yoksa temizlettirme mi? @393060 @Furkan17TR

Merhaba 2017'den beri PS3 içini açtırmadım hiç olmaksızın arkadaşlarla birlikte pes FIFA oynarken bir anda sistem ısındı uyarısı verdi. Normalde hiç olmazdı ısındığı halde bizde aldırış etmedik sonra pat diye kapandı. Tekrar açtık 15 dk sonra tekrar oldu herkes diyor ki içini temizletin termal macun vs. Makinem 4.90 evilnat CFW fan ayarlarından bir şey yapmam lazım mı, bu sorunu çözer mi, yoksa temizlettirme mi? @393060 @Furkan17TR

Kaliteli ve kalınlığı doğru termal ped ve termal macun edinip yapabilirsiniz ama kendiniz yapacaksanız onun özel bir anahtarı var internette satılıyor.

Bakım zamanı gelmiş gibi hocam. Kaliteli bir termal macun sürülmediyse taş gibi olmuştur muhtemelen.
Bu zamana kadar o macun değişmediyse makina harbi kaliteliymiş, maşallah.
Isınması normal hocam, termal macunu değişmesi lazım.
tamamdır hocam valla nasıl dayandı bende bilmiyoruma ama gidiyor bir şekilde yakında temizlettirim

Kaliteli ve kalınlığı doğru termal ped ve termal macun edinip yapabilirsiniz ama kendiniz yapacaksanız onun özel bir anahtarı var internette satılıyor.

tor8 vida evet biliyorum kasayı açmak için ama ben ona kalkışırsam ps3 geri ps3 olmaz hiç uğraşmıyım mecbur tanıdık birine parayı kıyacaz temizlettirecek

Fan ayarı belli bir yere kadar idare edebilir ama temizlik yapmanı şiddetle öneririm. Havalarda sıcak olduğu için kesinlikle temizlik ve fan ayarı yapmanı öneririm.

Fan ayarından 70 dereceyi geçmesin. 70 ve 80 derece sıcaklık, PS3 için kabul edilebilir ve güvenli sıcaklık.

Senin kaliteli macun ve termal ped alıp PS3'ün bakımını yapman lazım. Böylece silikonun ömrü kadar daha kullanabilirsin.

Fan ayarı belli bir yere kadar idare edebilir ama temizlik yapmanı şiddetle öneririm. Havalarda sıcak olduğu için kesinlikle temizlik ve fan ayarı yapmanı öneririm.
Fan ayarından 70 dereceyi geçmesin. 70 ve 80 derece sıcaklık, PS3 için kabul edilebilir ve güvenli sıcaklık.

Senin kaliteli macun ve termal ped alıp PS3'ün bakımını yapman lazım. Böylece silikonun ömrü kadar daha kullanabilirsin.
Tamam hocam en yakın zamanda yaptırmicam zaten bıktım bu cihazdan bir derdi biter başkası başlar satıp PC alicam

Yeni konular

Geri
Yukarı