PS3 Slim 2022 yılında alınır mı?

Ezmre

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, ben kendime yeni bir sistem topluyordum fakat bütçe sıkıntıları yüzünden alamıyorum. PS3 Slim 320GB modelini almak istiyorum 2. el sizce alınır mı? Bursa.

Selamlar, ben kendime yeni bir sistem topluyordum fakat bütçe sıkıntıları yüzünden alamıyorum. PS3 Slim 320GB modelini almak istiyorum 2. el sizce alınır mı? Bursa.
Bence alınmaz bütçe nedir?

1500-2000

Çok fazla Ultra grafik hayranı değilimdir. God of War 1-2-3 The Last of Us GTA V tarzı oyunları oynarım.
O zaman alın 2k civarına Xbox one’da var.

Ps3 gayet alınır. PS2 ile aralarinda daglar kadar fark var yuzlerce oynanabilir saglam oyun var. Sadece cevrimici oynayani pek kalmadi o yuzden Superslim kesinlikle almayin. Diger modellerin kirilmis versiyonlarini alin hdd den yukleyip yukleyip oynayin.

PS3 gayet alınır. PS2 ile aralarinda daglar kadar fark var yuzlerce oynanabilir saglam oyun var. Sadece cevrimici oynayani pek kalmadi o yuzden superslim kesinlikle almayin. Diger modellerin kirilmis versiyonlarini alin HDD'den yukleyip yukleyip oynayin.

Normal Slim kasa alacağım, Online oyun oynamam zaten hikaye oyunları ilgimi çekiyor daha çok.

Selam, ben kendime yeni bir sistem topluyordum fakat bütçe sıkıntıları yüzünden alamıyorum. PS3 Slim 320GB modelini almak istiyorum 2. el sizce alınır mı? Bursa.

Neden alınmasın ki? Eski ve PC portları sorunlu, PS özel oyunlarını oynamak için alınabilir.

Geri
Yukarı