PS3 Slim vs Super Slim

Düz Slim kalite olarak daha iyi. Super Slim ucuz olsun diye çıkartılmış bir model, plastik hissiyatından belli oluyor. Super Slim'in Blu-ray diski açıkta olduğundan bozulma riski yüksek.

Arkadaşımda super Slim var, başına gelmeyen kalmadı Blu-ray sürücüsünde hiçbir sıkıntı yok.

@Jetronin, "arkadaşınız" kıyas edilebilecek bir kaynak değil. Disk lensi kapaklı yani açık olduğundan havayla temas ediyor. Super Slim'in kronik sorunu blu-ray gözünün bozulmasıdır. Herkes kırıp korsan oyun oynayacaktır ancak Blu-ray kullanılmasa bile bozuksa güncellemede falan sorun çıkartıyor.

@Jetronin, "arkadaşınız" kıyas edilebilecek bir kaynak değil. Disk lensi kapaklı yani açık olduğundan havayla temas ediyor. Super Slim'in kronik sorunu Blu-ray gözünün bozulmasıdır. Herkes kırıp korsan oyun oynayacaktır ancak Blu-ray kullanılmasa bile bozuksa güncellemede falan sorun çıkartıyor.

Hocam sizce hangi kasa daha iyi.

2 kasayıda uzun süre deneyimleme imkanım oldu, bana göre slim kasa daha kaliteli malzeme materyaline ve hissiyata sahip ayrıca daha sessiz çalışıyor. Tek eksik yanı daha eski bir üretim yılına sahip olması.

Super Slim kasada retro ve kompakt bir tasarım diline gittiler. Açıkcası Hiç beğenmedim. Çin malı oyuncaklara benziyor.

Hocam sizce hangi kasa daha iyi.
Bence süper slim almalısınız zaten kırdıracaksınızdır, en son sürüm işinizi görür ve aynı zamanda en az ısınan kasadır. Ama arkadaşlarında belirttiği gibi malzeme kalitesi bakımından ve Blu Ray in sıkıntı çıkartmasından şikayet edebilirsiniz. Ben şahsen super slim kullanıyorum blu ray bozuk bir şekilde ama kırdığım sıkıntı olmadı. Fan sesi bakımından da en sessizidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı