PS3 Türkçe oyun önerisi

Aslında cihazda multiman var ama artık orijinal oyun kullanmak istediğimden yakında güncelleyerek kaldırmayı düşünüyorum.
Niye :) Oyunu orijinal al, alma demiyorum.

Multiman sayesinde dosyaları Türkçe yama kurabilirsin.

Niye :) Oyunu orijinal al, alma demiyorum.

Multiman sayesinde dosyaları Türkçe yama kurabilirsin.
Aslında önceden bu işe soğuk bakıyordum ama sanırım sayenizde yakında sosyalde Playstation 3'te x oyununa nasıl türkçe yama kurulur diye bir konu açacağım. 😊
Hem böylece belki de Türkçe değil diye oynamaktan çekindiğim oyunları da oynarım.

Aslında önceden bu işe soğuk bakıyordum ama sanırım sayenizde yakında sosyalde Playstation 3'te x oyununa nasıl türkçe yama kurulur diye bir konu açacağım. 😊
Hem böylece belki de Türkçe değil diye oynamaktan çekindiğim oyunları da oynarım.
Her oyunun yama kurulumu farklıdır. Yamayı indirdiğiniz sitede nasıl kurulacağı yazar. Bu arada Beyond: Two Souls ve The Last of Us mutlaka oynayın. Oynadığınız diğer oyunlar leş gelecek size :).

Google'a sorabilirsin.
Önce oyunun Türkçe yamasının olması gerekli. Bunu da Google Amca'dan başkası bilemez.
Google Amcadan haberim var.

Oyuna Türkçe yama yapabilmek için oyunun Türkçe yamasının olması gerektiğinden de haberim var.

Daha önce sorduğum konuyu araştırmıştım, bulamamıştım. Korsan oyuna nasıl Türkçe yama kurulacağından bahsediliyordu, o yüzden sordum.

Gerek de kalmadı gerçi, PS3 tekrar sarı ışık vermeye başladı.

Geri
Yukarı