PS4 vs PS3 / PS3 Fat vs PS3 Slim

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Arkadaslar simdi onumde 2 şık var.

Ya PS4.
Ya da PS3.

PS4 almak 1000TL net. Oyunlar haric. Birde benim bilgisayarim kaliteli degil. I3 380M ve ilk HD Grapichs var. Orada oyun oynamam imkansiz.

Ben konsolu aldigimda kesinlikle exclusive oyunlar haric;

Far Cry 3-4
GTA 5
Battlefield
Mafia 2
Crysis
COD
Dead Island
NFS

Bu oyunlari kesin oynarim.

PS4 alsam bu oyunlara para yetistiremem. Ps4 alacagima PC toplarim daha iyi.

PS3 alsam cok ucuza oynarim.

Simdi buldugum 2 PS3 var.

Biri FAT kasa PS3. CECHGXX kodlu. Yaninda 4 oyun. 400 TL.

Digeri Slim kasa PS3. Buyuk ihtimalle kirilamiyor. 4 Oyun 450 TL.

PS4 Oyunsuz 1 kol 1000 TL.

Benim icin film burda kopuyor. Ayni oyunlari PS4'te ayni oyunu daha iyi grafikler ile 600 + Oyun (50-150) vermek ne kadar mantikli ?

Slim kirilamiyor. Ama FAT kiriliyor. Hangisini almaliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle PS4 Slim al. Ben 3 gün önce Slim modelini 1059 TL'ye Hepsiburada'dan aldım. Ayrıyetten PSN Stor'da NFS 50 TL . Oyun konusunu dert etme hepsini bi anda almana gerek yok zaten. yavaş yavaş eline para geçtikçe alırsın.

Slim kasa zaten en çok kırdırılan Ps3 kasası

Butun slim kasalar kirilamiyor. Mesela 100 tane Slim arasindan belki 20 tanesi kiriliyordur. 2xxx serisinin Belli data code leri var. Onlara bakilarak kiriliyor. Yani slimler de icinde kirilan ve kirilamayan olarak ayriliyor. Ama fatlarin hepsi kiriliyor diye biliyorum.

Beyler arastirdim FAT kasa kirilamiyor.

Zaten korsan oynamayacagim. PS4, XONE gibi multiplayer oynamak icin para vermeyecegim icin orjinal GTA Online takilacagin. Zaten oyunlari takaslayarak oynayacagim icin 12GB SuperSlim alacagim. Eski Konsolumdan 160GB HDD yi cikarip 12GB ile degistiririm. Orjinal Multi akarim.

Geri
Yukarı