PS3 vs Xbox 360

Kırmanı önermiyorum ki bir anlamı ve tadı kalmayacaktır. En iyisi PS3 al özel oyunları da güzel seni epeyi de götürür Last of Us, God of War saga(1-2-3-chain of olympus-Ghost of sparta), Uncharted 1-2-3, infamous 1-2 vb. oyunlara sahip.
Zaten oyunları satın almayı düşünmüyorum. PS4 sattım zaten mecburen. Kırıp istediği oyun oymamak istiyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam kırık PS3'ler 1000-1200TL arası bir fiyatta geziniyor. Bunun yerine 1500-1700TL ile Xbox One S alıp yanına GamePass ile uzun süreler idare edebilirsin. Hem daha yeni oyunlarında tadına bakabilirsin.

Burada korsana destek verilmiyor. Bir daha konu açarken aklınızda bulunsun.
Konsol kırmak korsana girmiyor. Kırıp multimedya aracı olarak kullanan da var, kırıp korsan oyun indiren de var. Herkesin günahı kendine.

Windows'ta da korsan oyun yükleme ihtimalin var. Windows'a destek verilmiyor mu yani şimdi?

PS3'ü flash bellek ile 15-20 dakikada kırabilirken Xbox 360 için cihazın içinin açılıp çip takılması gerekmekte. PS3 oyun konusunda daha avantajlı iken Xbox 360 performansı daha yüksek ve FPS konusunda daha stabil. Arada dağlar kadar fark yok. Kumanda olarak Xbox 360 daha rahat ve ele oturan bir yapıya sahip. PS3 ülkemizde çok daha yaygın olduğundan oyunlarını bulmak ve bozulsa dahi tamirini yaptırmak daha kolay. PS3'lerde Fat kasalar hariç gayet sessiz, sorunsuz ve serin çalışan cihazlardır. Yeni sürüm Xbox 360 kasaları da genel olarak sorunsuz diyebiliriz. Türkiye şartlarını düşünürsek PS3 daha avantajlı ancak koronavirüs nedeniyle 1000 lira seviyelerine kadar çıktı fiyatları. Hem Xbox 360 hem de PS3 için 500-600 liradan fazlası verilmemeli.

Nasıl yani? Açıklarsan sevineceğim.
Jailbreak(Halk tabiriyle kırmak.) işlemi konsolun yazılımına tam olarak erişip tüm yeteneklerini kullanabilmektir. Android'de Root, iOS'da Jailbreak ile benzer bir yapıya sahiptir. Bu sayede konsolun tüm özelliklerini ve yeteneklerini kullanabilme imkanına sahip oluruz.
Alıntıdır.

Jailbreak(Halk tabiriyle kırmak.) işlemi konsolun yazılımına tam olarak erişip tüm yeteneklerini kullanabilmektir. Android'de Root, iOS'da Jailbreak ile benzer bir yapıya sahiptir. Bu sayede konsolun tüm özelliklerini ve yeteneklerini kullanabilme imkanına sahip oluruz.
Anladım. Fakat bu konuyu açan arkadaş bunu oyunları ücretsiz almak için yapıyor.(Anladığım kadarıyla.) O zaman korsan olmaz mı?

PS3'ü flash bellek ile 15-20 dakikada kırabilirken Xbox 360 için cihazın içinin açılıp çip takılması gerekmekte. PS3 oyun konusunda daha avantajlı iken Xbox 360 performansı daha yüksek ve FPS konusunda daha stabil. Arada dağlar kadar fark yok. Kumanda olarak Xbox 360 daha rahat ve ele oturan bir yapıya sahip. PS3 ülkemizde çok daha yaygın olduğundan oyunlarını bulmak ve bozulsa dahi tamirini yaptırmak daha kolay. PS3'lerde Fat kasalar hariç gayet sessiz, sorunsuz ve serin çalışan cihazlardır. Yeni sürüm Xbox 360 kasaları da genel olarak sorunsuz diyebiliriz. Türkiye şartlarını düşünürsek PS3 daha avantajlı ancak koronavirüs nedeniyle 1000 lira seviyelerine kadar çıktı fiyatları. Hem Xbox 360 hem de PS3 için 500-600 liradan fazlası verilmemeli.
PS3 400TL alacağım zaten. Anladım sanırım PS3 kırmak kolay gibi duruyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı