PS3 vs. Xbox 360

Lordcan

Femtopat
Daha fazla  
Biliyorum yil oldu neredeyse 2021 ve PS5 cikti ama maalesef butcem onlara yetmiyor. Ya PS3 alacağım ya da Xbox 36. şimdi PS3 pazarlikla 600 TL gibi fiyata bulabilirım, Xbox 360 ise 500 TL'ye rahat bulurum ve kalbimden 360 almak geciyor. Sizce ne yapmaliyim? Kirdirip, oyun yukletip oynayacagım ama sizce hangisini almalıyım? İkisi de ayni guc perfonmasina sahip!

Son düzenleyen: Moderatör:
Eniştemin bir tane Xbox 360 konsolu vardı, fan hızını maksimuma alıp GTA 5 açdığımda 45 derece ve 60 FPS üstünü gördüm ama PS3 kullanmadım daha iyiyse bilmiyorum.

Biliyorum yil oldu neredeyse 2021 ve PS5 cikti ama maalesef butcem onlara yetmiyor. Ya PS3 alacağım ya da Xbox 36. şimdi PS3 pazarlikla 600 TL gibi fiyata bulabilirım, Xbox 360 ise 500 TL'ye rahat bulurum ve kalbimden 360 almak geciyor. Sizce ne yapmaliyim? Kirdirip, oyun yukletip oynayacagım ama sizce hangisini almalıyım? İkisi de ayni guc perfonmasina sahip!

Bende bozuk PS 3slim (kaç gb hatırlamıyorum sanırım 120 yada 60 idi
) 2 kol Uncharted 3 Call of Duty Advanced warfare ve Driving san fransisco var 200 TL'ye verebilirim pazarlık olur.

Edit: ps3 hiç kırılmadı

Son düzenleme:
Xbox 360, arkadaş kırdıracağım demiş. Kırdırdıktan sonra istediğin oyunu kendin indirip atıp oynayabilirsin. Oyun performansında fark edilmeyecek kadar olsa da Xbox önde.

Benim Xbox 360 sanırım 7 yıllık ve hala düzgün çalışır durumda. Kırdırırsan kesinlikle daha fazla içerik barındırabiliyor. Fan hızından tut System link ile Online oynamak gibi. Oyuncu kitlesi falan da var hala. Mod atabiliyorsun, ve yüzlerce mod var yani GTA 5'den Forza 2'ye kadar. Bir de PS3'den farklı olarak (sanırım) Tema ekleyebiliyorsun. Bu siteden bakabilirsin. Ve eğer İstanbul'da ve kırdırıcak isen xboxİstanbul da kırdır oyunları kendin de atabilirsin.
realmodscene.com
xboxunity.net (Online oynamak için platform)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı