PS3 vs Xbox 360

Dean.308

Hectopat
Yer
New Austin
Benim PS4 var eski oyunlar için almam istiyorum özel oyunları PS4'den oynuyorum PS3 gerek yok gibi oynamak istediklerim AAA yani RDR1 gibi oyunlar sizce Xbox 360 mi, PS3 mü yani baktım RDR1 ve GTA 4'de PS3 640p bulanık Xbox 360 da bayağı iyi duruyor? Hangisi sizce bende PS4 var eski oyunlar için eski nesil arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim PS4 var eski oyunlar için almam istiyorum özel oyunları PS4'den oynuyorum PS3 gerek yok gibi oynamak istediklerim AAA yani RDR1 gibi oyunlar sizce xbos 360 mi PS3 mü yani baktım RDR1 ve GTA 4 de PS3 640p bulanık Xbox 360 da bayağı iyi duruyor? Hangisi sizce bende PS4 var eski oyunlar için eski nesil arıyorum.
Kalite olarak XBOX 360 daha iyi zaten PS4 varmış.

Xbox 360 da şöyle bir sorun var. Ps3 doğuştan bulanık eyvallah. Xbox360'ta da, 1 yıldan sonra oyunlar pixelleşmeye başlıyor. Aynı kadere çıkıyor. Ama ilk aldığınızda kaliteli.

Hocam GoW oynamak istemiyor muydunuz siz geçenlerde? Xbox'da GoW yok bilginize. Fikrinizi de değiştirdiyseniz diğer PS3 özel oyunlarına ilginiz yoksa Xbox 360 alabilirsiniz. Xbox 360 bu arada çipsiz kırılmıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı