PS3 yere düştü

Geçen gün PS3 konsolum kabloların üstüne dik şekilde düştü. Sonrasında PS3'ü açtığımda anormal fan sesi ile karşılaştım.
Soğutucu blok yerinden oynamış olabilir içini açıp macun değişimi ve fan bakımı yapmakta fayda var ama en iyisi bir konsol tamircisine göndermek

Oyunlarda kasma donma vb sorunlar yoksa birşey olmamıştır. Psikolojik olarak öyle hissediyor olabilirsiniz.
Hocam kasma donma yok ancak değişik şekilde bi fan artışı var

Fanı yerinden oynamış olabilir hocam. İçini açıp bir kontrol etseniz iyi olur.
Hocam Süper slim kasa olduğu için biraz zor açılıyo. Tam açıyodum kendime güvenmedim yarıda bıraktım içini açmadan anlamanın yolu var mıdır?

Soğutucu blok yerinden oynamış olabilir içini açıp macun değişimi ve fan bakımı yapmakta fayda var ama en iyisi bir konsol tamircisine göndermek

Hocam aslında konsolun üstü hiç ısınmadan fan sesi artıyor

Hocam kasma donma yok ancak değişik şekilde bi fan artışı var

Hocam Süper slim kasa olduğu için biraz zor açılıyo. Tam açıyodum kendime güvenmedim yarıda bıraktım içini açmadan anlamanın yolu var mıdır?

Hocam aslında konsolun üstü hiç ısınmadan fan sesi artıyor
Tamam soğutucu blok ayrılmış sakın cihazı açma tamirye götür içi açılcak macun yenilencek sonra açılmışken fan bakımıda yapılır tamam sorun kalmaz cihazı açma sarı ışık hatsına düşerse kafanı duvarlara vurusun

Tamam soğutucu blok ayrılmış sakın cihazı açma tamirye götür içi açılcak macun yenilencek sonra açılmışken fan bakımıda yapılır tamam sorun kalmaz cihazı açma sarı ışık hatsına düşerse kafanı duvarlara vurusun
Hocam açıkçası tamirciye pek vermek istemiyorum fiyatlar malum. Acaba kendim evimde içini açabilir miyim çünkü cihaz 4 yıllık toz fazlasıyla var acaba ondan da olabilir mi daha önce hiç içini temizlemedim

Hocam açıkçası tamirciye pek vermek istemiyorum fiyatlar malum. Acaba kendim evimde içini açabilir miyim çünkü cihaz 4 yıllık toz fazlasıyla var acaba ondan da olabilir mi daha önce hiç içini temizlemedim

Hocam YouTube'ta güzel bir video izleyerek ve araştırarak açın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı