PS3 yere düştükten sonra açılmama sorunu

XANTAI

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS3 fat kasa yere düştükten sonra çalışmadı. Cihazın içini açtığım sırada siyahla işaretlediğim yerler karttan kopmuş durumda. 2.fotoğrafta güç kaynağında sadece elimle kaldırdığım yerin sadece 1 tarafının şu anda o siyah şeyi sadece 1 bakır kablo tutuyor :D Her neyse bunların kopmuş olduğunu gördüm bunların tamiri oluyor mu? Tahminen ne kadar tutar fiyat olarak ?

Kart:

V0QGvR.jpg

Güç kaynağı:

j8qa3g.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
psdoktor.com diye bir site var. Bu sitedeki adam harbiden işini düzgün yapıyor gibi gözüküyor. Numarayı ararsan sana kesinlikle yardımcı olur. Senin halledebileceğin birşey ise telefondan bile yardım eder. Fiyatları da çok yüksek tutmaz diye düşünüyorum.

psdoktor.com diye bir site var. Bu sitedeki adam harbiden işini düzgün yapıyor gibi gözüküyor. Numarayı ararsan sana kesinlikle yardımcı olur. Senin halledebileceğin birşey ise telefondan bile yardım eder. Fiyatları da çok yüksek tutmaz diye düşünüyorum.
Doğru Söylüyorsun Kendisi Benmile Aynı İlçedeOturuyor Yanına Gittim Gerçekten Profesyonel Biri

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı