Çözüldü PS3'de FIFA 19 Nasıl Online Oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Cihaz orijinal mi? Yani kırık/oyun atıldı mı? İnternete bağlı mı? PSN hesabınız var mı? PSN hesabı ile oturum açtınız mı?

Düzenleme:

FIFA 19: Status Server Ultimate Team | Live Update | FifaUltimateTeam.it – UK

"april 19 10:20 am EA is looking into the trouble some players are having with FIFA points purchases on PS3 and PS4. we'll Update you when we have more info.

april 19 6:20 am – EA is currently investigating connectivity issues on PS4 when logging into fut. I'll keep you updated."

nisan 19 10:20 EA bazı oyuncuların PS3 ve PS4'te FIFA points satın alma işleminde yaşadığı sıkıntıya bakıyor. Daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda sizi güncelleyeceğiz.

nisan 19 6:20 - EA, Fut'a giriş yaparken PS4'teki bağlantı sorunlarını araştırıyor. Seni bilgilendirmeye devam edeceğiz.

PSN'de sıkıntı yok.

PlayStation Network Status => "all services are up and running. "

Sorun senden kaynaklı değil, değil mi? Yukarıda yazdıklarımı kontrol et. Cihazın internete bağlandığından emin ol.

PS3'üme kırmadan oyun attırdım, internete bağlıyım, PSN hesabım var ve PSN'de oturum açtım.
Online oynamayı başardım.
Oynanmaz çünkü FIFA 19'un PS3 sürümü yok. En son FIFA 17 PS3 de vardı diye biliyorum.

Ya arkadaşım yapman gereken tek şey Google.com adresine ulaşıp FİFA 19 PS3 yazmak. Bu kadar aciz misin? Bunu yapacak kadar kabiliyetin yok mu?

Al sana PS3 için FİFA 19 EA SPORTS™ FIFA 19 Legacy Sürümü

Ayrıca Online kısmında FUT yok mu? (FUT=FIFA Ultimate Team)

EA serverlarına bağlanamıyorum. Neden olabilir?

Cihaz orijinal mi? Yani kırık/oyun atıldı mı? İnternete bağlı mı? PSN hesabınız var mı? PSN hesabı ile oturum açtınız mı?

Düzenleme:

"April 19 10:20 am EA is looking into the trouble some players are having with FIFA Points purchases on PS3 and PS4. We’ll update you when we have more info.

April 19 6:20 am – EA is currently investigating connectivity issues on PS4 when logging into FUT. I’ll keep you updated."

Nisan 19 10:20 EA bazı oyuncuların PS3 ve PS4'te FIFA Points satın alma işleminde yaşadığı sıkıntıya bakıyor. Daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda sizi güncelleyeceğiz.

Nisan 19 6:20 - EA, FUT’a giriş yaparken PS4’teki bağlantı sorunlarını araştırıyor. Seni bilgilendirmeye devam edeceğiz.

PSN'de sıkıntı yok.

PlayStation Network Status => "All services are up and running. "

Sorun senden kaynaklı değil, değil mi? Yukarıda yazdıklarımı kontrol et. Cihazın internete bağlandığından emin ol.

Düzenleme:

"april 19 10:20 am EA is looking into the trouble some players are having with FIFA points purchases on PS3 and PS4. we'll Update you when we have more info.

april 19 6:20 am – EA is currently investigating connectivity issues on PS4 when logging into fut. I'll keep you updated."

nisan 19 10:20 EA bazı oyuncuların PS3 ve PS4'te FIFA points satın alma işleminde yaşadığı sıkıntıya bakıyor. Daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda sizi güncelleyeceğiz.

nisan 19 6:20 - EA, Fut'a giriş yaparken PS4'teki bağlantı sorunlarını araştırıyor. Seni bilgilendirmeye devam edeceğiz.

PSN'de sıkıntı yok.

PlayStation Network Status => "all services are up and running. "

PS3'üme kırmadan oyun attırdım, internete bağlıyım, PSN hesabım var ve PSN'de oturum açtım.
Online oynamayı başardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı