PS3'de FIFA 19 siyah ekranda kalıyor

Kriontex

Hectopat
PS3 abimden kırık olarak aldım hen ve multiman var enable han dedikten sonra multimana giriyorum orada flaştaki FIFA 19'u yükledim. Ardından oyuna girdiğimde siyah ekran oluyor ve oradan çıkılmıyor saat ayarı düzgün değil. Ondan olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna neden multimandan giriyorsun ki? Normal oyun kısmında yok mu?
Multimana atılan oyunlar CD den kopyadır multimanda multimana attığın oyunu CD gibi gösterip oynamanı sağlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video işinize yarar

Multimana atılan oyunlar CD den kopyadır multimanda multimana attığın oyunu CD gibi gösterip oynamanı sağlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video işinize yarar
Eyvallah hocam, sağdan soldan CD bulursam bı ara kopyalarım :d

Onu nasıl yapicaz ya :d PKG falan diyosan çözdüm onları.
Pkg olarak ya
Bu videoda nasıl oyun atıldığı her çeşidiyle nasıl yapıldığı detaylıca anlatılmış izlerseniz net anlarsınız

Hocam 3 hafta önce bende aldım kırık ps3 ve fifa 19 da siyah ekranda kalıyordu aynı şekilde. Oyunu güncelledim ve açıldı. Oyunun üzerinde üçgene basıp ordan güncelle deyin kendi yapıyor zaten sonra da güncellemeyi kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı