PS3'e Kaç Sene Daha Oyun Çıkar?

system.can

Hectopat
Daha fazla  
Doğum günüme çok az kaldı ve bizimkiler ps3 alacaz diyorlar. Kaç senedir istiyordum işte şimdi alacaklar da bir sorum var. Kaç sene daha oyunları çıkar? Yeni nesil oyunları almayı planlıyorum da yardımcı olur musunuz?

Doğum günüme çok az kaldı ve bizimkiler ps3 alacaz diyorlar. Kaç senedir istiyordum işte şimdi alacaklar da bir sorum var. Kaç sene daha oyunları çıkar? Yeni nesil oyunları almayı planlıyorum da yardımcı olur musunuz?
Merhaba Fingerwimp.,
Zaten su anda hali hazırda olan, PS4 exclusives oyunlar (Uncharted 4, İnfamous, The Order 1886) gibi yapımlar PS3'e çıkmamıştır. Bakınız yeni duyurulan çoğu oyun PS3'e çıkmayacaktır. Mafia3, Rise Of The Tomb Raider, Fallout4 gibi büyük yapımlarPS3'e çıkmayacaktır. Daha iyi bir özetle şuan ki oyunların %90'ı zaten PS3'e çıkmıyor. Neyi tartıştığınızı anlayamadım. Çıkan oyun yok neredeyse. Hangi oyunlar çıkabilir... Tabikii de spor oyunları. Fifa15,Pes15 tarzı yapımlar PS3'e çıkar. Bu saatten sonra PS3 almak demek eski nesil oyunları oynamak demek. Yeni çıkan hiç bir oyunu oynayamazsınız...

Yeni oyun çıkmasına gerek yok. Çıkmış olanları oynarsın. :) Zaten bu saatten sonra PS3 için çıkacak oyunlardan çok bir şey bekleme...

Fifa, pes, nba serileri 2-3 yil daha cikar ama onun disindaki oyunlar 1 sene daha cikar. Ps4 yeterince satinca, oyun firmalari icin yeterli satis demek olacaktir ve eski nesile oyun cikartmamaya baslayacaklar. Ama sifir ps3 fiyatlari cok ucuz degil, ps4 alinabilir.

Ben geleceğe yatırım için ps4 almaya çalışıcam çünkü ben kendimi çok iyi biliyorum. Oyun çıkmayacak 1-2 sene sonra ps3 e örnek veriyorum yani tamamen bitti diyelim ben ps4 isticem bizimkiler 3 ü bahane edecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı