PS3'te oyunlar kasıyor

concerta

Kilopat
Makaleler
11
FarCry 3, FarCry 4, GTA 4 gibi oyunlara kasma yapıyor ama Smackdown veya PES'te bu kasma yok, sorun neyde olabilir? Cihaz ısınmıyor, ısınsa zaten fan hızları artardı. Hadi HDD yapsa, neden sadece o oyunlara yapar da diğer oyunlarda yapmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın söylediği gibi televizyon farkıda olabilir
PS3 Call of Duty 2 gibi eski bir oyunda kasıp kapanıyor ise o cihaz gidici gibi baktır istersen.

Peki bir araştırım bu televizyon hakkında bir şeyler.
Black ops 2 den bahsediyorym bu arada tek sıkıntı internete girdim ps kendi kendini kapanıyor internet dışı 5-6 saat oynamışlın vardır oyunun internetle sıkıntısımı var ne :)
arkadaş Gibi televizyonun çözünürlüğü falan yetmiyor diye düşünüyorsan aw kaplosu al 20 liraya öyle dene 480 p 520p destekler

HDD kaynaklıdır büyük ihtimal. GTA IV gibi ağır oyunlar HDD'ye daha bağımlıdır. Belleğin az olması oyun geliştiricilerini HDD'yi daha yoğun kullanmaya itmiştir. Özellikle ağır oyunlarda HDD'nin sağlığı performansa çok fazla etki eder.

Konsolun içine SSD taktim ama😀
Tv kaynaklı olabilir mi ?
Bende ki Crysis internetten attim belki optimizasyona bağlı bir sorundur olabilir mi?
HDD kaynaklıdır büyük ihtimal. GTA IV gibi ağır oyunlar HDD'ye daha bağımlıdır. Belleğin az olması oyun geliştiricilerini HDD'yi daha yoğun kullanmaya itmiştir. Özellikle ağır oyunlarda HDD'nin sağlığı performansa çok fazla etki eder.
Peki hdd yi doldurmak performansa etki edermi ??

Son düzenleme:

Geri
Yukarı