PS4 500 GB Seçimi

Elyr

Hectopat
Yer
Anteke 31
Daha fazla  
Meslek
Kedi Bakıcılığı
PS4 almayı düşünüyorum. PC de aklımdaydı ama PS4 daha hoşuma gittiği için (Exclusiveleri) PS4 almaya karar verdim.
PS4 500 GB modelini almayı düşünüyorum. 500 GB yeter mi diye düşünüyorum ama 1 TB'lık modeli 50€ daha pahalı ve ondan 50€ yükseğine de PS4 Pro olduğu için 299'a 500 GB'lık Fat modelini almayı düşünüyorum. Tüm oyunlarımı (F2P oyunlar hariç) kutulu alacağım. Kutulu oyunlar yer kaplıyor mu? RDR 2, Bloodborne vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutulu oyunlar yer kaplıyor, CDler önce PS4’e kopyalama yapıyor daha sonra da cd takarak oyunu oynuyorsun. Bence alacaksan 1 TB al çünkü ben de PS4 Slim 500 GB sahibiyim ama hafızadan yana çok sıkıntı çekiyorum. Yakın zamanda Red Dead Redemption 2 aldım kutulu olarak ve şu an PS4’te 103 GB yer kaplıyor buradan yola çıkarak sen düşün diyorum. Tabi hafıza bitince harici depolamaya giderim ben dersen 500 GB da alabilirsin.

Benim gibi teşhirciliği seviyorsan ve kutuları görmekten mutluluk duyuyorsan 500GB yetmez :). Çünkü artık oyunlar 5-10GB değil.

500GB sanki bana az geldi yeni nesil için. 1TB da çok yav. Ama 500 de yetmez. Ama 1TB alacakken bi 50€ daha koyup hazır 1TB PRO almak en iyisi olur.

Bence 500GB al. Ama bence almışken Pro için kas. Farkını anlayacaksın.

Fat kasa alacaksan da üstü mat olan kasayı al. 1216 olan sanırım. Parlak olanı sıkıntılı olan model.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı