PS4 500GB Alınır mı ?

PS4 Almalımıyım

• Evet

Oy: 9 75,0%
  • Hayır

Oy: 3 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    12
Çok fazla oyun oynamam diye düşünüyorum zaten FİFA 17 bide GTA V oynarım bence benim gibi birine 1 TB gereksiz aşırı fazla ama yinede önerin için sağol dostum.

Hata yaparsın kardeş daha ps4 banko 5 yıl en güncel şekilde piyasada olucak o 5 yılda ne oyunlar çıkacak ve senin de 500 gb hdd yetmicek oyüzden alacaksan 1 tb olanını al Oyun güncellemeleri filan baya bi alan gider. Zaten ilk aldıgında o 500 gb nin 400 gb olarak geliyor 100 gb ps4 kendıne ayarlıyor.

Konsolları hiç birini tercih etmiyorum çünkü konsol alıyorsunuz oyun almak için bir konsol parası daha harcıyorsunuz. En kötü APU sistem bile PS 4 kadar performanslı olur.

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben PS4 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım? Aklımdaki bu Sony Playstation 4 500 Gb Oyun Konsolu + Fifa 2017 ( Türkçe Fiyatı bu sizce almaya değer mi?
Sony Ps4 Pal 500 Gb 1216a + Fifa 2017(türkçe) + 2. Kol GittiGidiyor'da 245430214 Tabiki değer hocam.Alacaksan bu cihazı al ben aldım çok memnunum paketleme-garanti-müşterilerle ilgileri mükemmel.Tavsiye ederim.Ayrıca bu cihaz 2. bölge PAL yani daha iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı