PS4 fat 500GB 2. el 2500TL alınır mı?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım önceden parçalarını değişmiş ama orijinal parcalar ile ve tertemiz PS4'unu satmayı düşünüyor, tek kol ancak kol orijinal olsa dahi arızalı yanında Minecraft ve GTA vereceğini de söyledi sizce deger mi? Onu alip 2 ay kullanip satmayi dusunuyorum.

2500 TL'ye o güçte bir laptop asla alınamıyacağına, anca Core 2 Duo veya hallice laptop alınacağına göre alınır.

Kol orjinal olsa bile arızalı ne demek? Bozuk bozuktur. Alette baya elden geçmiş, belli. 2 ay elinde dayanırsa şanslısın.

Arızası varsa 2 ay sonra 2,5 bin e satman zor olabilir, tamır gördü parça değişti dediğinde satman zorlasır. Asırı ucuz arızası buyukse tamır ıster daha çok zarara girersin. Alacaksan da bence almadan önce bi bilene sor.

Kendim denedim konsolun bir arzasi yok en yakin arkadasim zaten artik ucak sesi istemiyorum olm biktim dedi 2,500 e sana birakayim tek kol dedi ama kollar da ufak tefek sorun var iste. Konsolda bir sorun yok kendisi cook eskiden aldigi icin orijinal parcalari ile degismek istemis. Onun haricinde temizlik yapmayi vs biliyor ki alirken de beraber yapacağız ve verecek. Sadece kararsiz kaldim evet PS exclusiveler oynamak istiyorum da deger mi diye sonucta Minecraft dahi kaldirmayan ama GoW 30FPS oynatan bir konsol 🤷🏻‍♂️ tavsiyenizi bekliyorum. Kendim 5 gun boyunca deneyimledim bir sorunu yok.

2500 TL'ye o güçte bir laptop asla alınamıyacağına, anca Core 2 Duo veya hallice laptop alınacağına göre alınır.

Laptop seklinde bakmayin zaten aktif hem 2060'li bir sistemim ayrica 1650 Ti i5 10th bir laptopum var. Konsol deneyimi icin almayi dusunmustum sonrasinda onu satip begenirsem PS5 begenmezsem Xbox ki genel amacim exclusiveler.

Kol orijinal olsa bile arızalı ne demek? Bozuk bozuktur. Alette bayağı elden geçmiş, belli. 2 ay elinde dayanırsa şanslısın.

Evet alet uzun zaman kullanildi. Dayanirsa derken kastiniz nedir? Halen daha aktif olarak kullanilabiliyor. Kendim Last of Us ve Dying Light denedim. Hiçbir sorunu yoktu. Evet kol bozuk ancak oynanmayacak dercede degil onu belirtmek istedim.

Fiyat aşırı ucuz, böyle bir şey kaçmaz. Ürün dediğiniz gibi ise. Dualshock olmasa bile yanında fiyat bedava.

Uçak sesi konusu ise zaten klasik PS4 modelleri, PS4 PRO mesela daha fazla bağıran bir model, problem yaşatmaz eğer aklınıza takıldı ise.

GoW ragnarok las of us part 2'yı ve diğer son çıkan exc oyunları oynatıyorsa al değer. Game Pass tarzı bir sistemde var PS'de.

GoW ragnarok ve Last of Us part 2 deneme sansimiz olmadi. Ancak zaten en yakin arkadasim telefon almak icin satmak istedigini soyledi al sana vereyim 2.500'e ne olacak dedi tek kol bende bakayim bir dedim istersen git sat 3500 falan hiç ugrasamam ya dedi bende olurr dedim ve boyle bir diyalog gecti aramizda. Gidip satin alacagim galiba. Temizlik icin kendinden bir yardim isteyecegim ki hem kendim de ogreneyim sonrasinda ise 2. el seklinden satmayi dusunuyorum zaten kendim Max 2-3 ay kullanacagim.

Geri
Yukarı