PS4 alınır mı?

laksii

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600x | 2 x 16 GB DDR4 | Asus RTX 3060 Ti 8 GB | 500 GB SSD | AOC 27G2SPU/BK 27 1ms 165Hz Adaptive-Sync IPS Full HD Monitör
PS3 var elimde ve satıp biraz da para katarak 2. el PS4 almak istiyorum, değer mi ve kaç sene götürür?
Elimde yeni dizdiğim PC var zaten. Sadece PS oyunları daha ucuz ve konsol diye almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 var elimde ve satıp biraz da para katarak 2. el PS4 almak istiyorum, değer mi ve kaç sene götürür?
Elimde yeni dizdiğim PC var zaten. Sadece PS oyunları daha ucuz ve konsol diye almayı düşünüyorum.

PS3 sat PC'yi upgrade et PS5 alamıyorsan PS4 mantıksız.

PC de oyuna para vermemek gibi bir seçeneğin de var.

Oyunlar daha ucuz olabilir ama oyunları daha ucuza almak için önden para ödeyip PS4'e yatırım yapmış olacaksınız. Aradaki o fark alacağınız oyunlardan edeceğini kârı karşılamıyorsa mantıksız.

2023'e kadar çıkan neredeyse tüm oyunlar PS4'te var diyebiliyorum ama artık yeni oyunlar PS4'e gelmemeye başladı. Bence yatırım yapmayın. Yurtdışından tanıdığa PS5 getirtmek daha mantıklı.

PS4 devri bitmeye başladı bile artık yeni çıkan oyunların çoğunun PS4'e geleceğini sanmam ben. Sırf konsol olsun diye PS4 almazdım ben olsam. PS Exclusive oyunlara ilgin yoksa Series S alabilirsin fakat PC varken ne kadar kullanırsın bilemem. Bütçe varsa PS5 en mantıklısı.

Geri
Yukarı