PS4 Alınmaya Değer mi?

Kesinlikle değer ama alıcaksanız Pro almalısınız. Çünkü günümüz oyunlarının güzel grafiklerini ancak PS4 Pro ile görebilirsiniz. Playstationa özel çıkan oyunlar gerçekten iyi ve son çıkan God Of War neden PS4 Pro'yu sattım ki dememe sebep oldu :)

Tamamen ilgi duyduğun oyunlara bağlı. Özel, yani ''exclusive'' oyunlara karşı ekstra bir ilgi beslemiyorsan ve hali hazırda evinde bir bilgisayar bulunuyorsa evde duracak ikinci bir teknolojik alete gerek olmadığını düşünüyorum. Ben, bilgisayarın olduğu bir yerde sadece evde durabilecek bir konsol almak yerine Nintendo Switch tarzı taşınabilir olan ve birçok seçenek sunan konsol almayı yeğlerim. Ancak özel oyunlar en önemli etken bu bağlamda.

Konsol oyunlarının PC oyunları fiyatlarını aştığı günümüzde konsol almak artık bayağı bir zenginlik gibi geliyor bana. En son aldığım konsol xbox 360 idi ve bir dönem severek oynadım. 1 yıldır elime konsol değmiyor. Öyle yatıyor bir kenarda.
İllaki alacaksanız yaz indirimlerini bekleyin. Fiyatlar düşer. PS4 için mutlaka pro, buna karşılık ise xbox one x öneririm ki xbox şu anda ps4 bir hayli geçti son konsoluyla kalitede.

Kesinlikle değer ama alıcaksanız Pro almalısınız. Çünkü günümüz oyunlarının güzel grafiklerini ancak PS4 Pro ile görebilirsiniz. Playstationa özel çıkan oyunlar gerçekten iyi ve son çıkan God Of War neden PS4 Pro'yu sattım ki dememe sebep oldu :)
Teşkkür ederim. Mesajınız için
Tabiki değer fakat pc mı ps4 mü dersen ben pc yi seçerim. Eğer pc im var veya pc ye gerek yok diyorsan ps4 gerçekten almaya değer bir şey.
Sağol ilgin için

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı