PS4 Almaya Değer mi?

quantom

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Selamünaleyküm, hayırlı işler. Biraz tuhaf girdim konuya. :) Neyse konuya geçeyim. Arkadaşlar artık bilgisayarım bana yetmeyince PS4 almaya karar verdim. Oyun fiyatları pahalı düşündürüyor beni. XBOX'da oyun fiyatları nasıl sizce? Yani kısacası PS4 almalı mıyım? Ve bir soru daha. Kutunun içinden sadece 1 adet mi kol çıkıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 adet kol çıkıyor. İkincisi için oyun paranı harcaman gerekiyor. Saçmalık! Oyun fiyatları daha ayrı bir saçmalık. PC den devam et derim.

@quantom Ps4'ün kutusundan 1 adet kol çıkıyor. Ayrıca şu an dolardan dolayı her şey çok pahalı, bekleyebilecek iseniz önerim seçimden sonra bilgisayarınızı upgrade edin.

Selamünaleyküm, hayırlı işler. Biraz tuhaf girdim konuya. :) Neyse konuya geçeyim. Arkadaşlar artık bilgisayarım bana yetmeyince PS4 almaya karar verdim. Oyun fiyatları pahalı düşündürüyor beni. XBOX'da oyun fiyatları nasıl sizce? Yani kısacası PS4 almalı mıyım? Ve bir soru daha. Kutunun içinden sadece 1 adet mi kol çıkıyor?
İlle de Ps4 istiyorum diyorsan bir Xbox controller alıp steam'daki oyunların bazılarına konsol bağlanabiliyor.

Peki Kırık (CD ' siz oyun yukleyebilme) olduğu nasıl anlaşılıyor veya yapılıyor??
Ps3 için Jailbreak var dosyasını indirip ps3'e kuruyorsun fakat garanti kapsamından çıkıyor. Sonra da oyunların iso dosyalarını bulup cd ye kurup ps3 de çalıştıracaksın ama online oynanmaz.
Bir de eğer rahat, yatarak, oyun oynamak istiyorsan oyun konsolu. Fakat eğer ben grafik istiyorum görsel kalite istiyorum diyorsan pc.

illa konsol alıcam diyorsa ps4 al oyun takasın'da daha avantajlı olursun internetten 2nci el oyunlar falan oluyor 2 joystick istiyorsan da siteden 2 joystick'liler oluyordu sanırım. Veya öylede olmaz diyorsan güzel bi laptop ve joystick alıp HDMI ile kendini tatmin edebilirsin. :)

Birde gerçekten PS4'ten farklı ve güzel grafikler görmek istiyorsanız en azından bir GTX 980 Ti şart ki oyunları Ultra açabilesiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı