PS4 Almaya Değer mi?

Benim yaklaşık 5000 Tl ye topladığım bir pc var. Ayrıca Ps4'üm de var. Ama ben bütün oyunlarımı konsolda oynuyorum. Herkes takmış grafiğe. Yok ultra yok very high. Şu aralar bir de fps meselesi çıktı. Eskiden oyunlar fps ve grafik açısından değerlendirilmezdi. Oynayış ve hikâyeye göre değerlendirme yapılırdı. Ben elbette grafik ve fps yi önemsiyorum ama oyanayış ve hikaye daha önde gelmelidir. Artık herkes bir oyun çıkınca grafik ve fps ye bakıyor. Bence bunun yerine oynanış ve hikâyeye bakmalıyız. Herkes hangi platformda oynamaktan zevk alıyorsa onda oynamalı. Benim isterse 20 bin tl lik bilgisayarım olsun yine de ps4'den vazgeçmem. Artık şu fps ve grafik işini bir kenara bırakmalıyız. Eskiden böyle değildi. Oyunlar grafiklere veya fps ye göre değerlendirmezdi. Bence herkes hangi platformda daha çok keyif alarak oyun oynuyorsa o platformu seçmeli. Umarım fazla kafanızı şişirmemişimdir. Herkese iyi sosyaller.:neo::neo::neo:

PS4 zaten gayet yeterli görüntü kalitesinde, kalanı exc. oyunlara ve kontrollere kalıyor. Kontrolleri 2 hafta sonra bilgisayardan rahat gelmeye başladığı için exc. oyunlara kalıyor ve PS4 bu konuda fazlasıyla üstün.

Selamünaleyküm, hayırlı işler. Biraz tuhaf girdim konuya. :) Neyse konuya geçeyim. Arkadaşlar artık bilgisayarım bana yetmeyince PS4 almaya karar verdim. Oyun fiyatları pahalı düşündürüyor beni. XBOX'da oyun fiyatları nasıl sizce? Yani kısacası PS4 almalı mıyım? Ve bir soru daha. Kutunun içinden sadece 1 adet mi kol çıkıyor?
Satılık 1 TB 2 aylık ps4 var bende, Call of Duty skin versiyonu + 3kol, sony garantili, ve 4 oyun ile birlikte satıcam, toplam 3-4 kere oynandı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı