PS4 Amazon 399$

Konsolda çalışmama gibi bir durum yok diye biliyorum. En azından alanlarda bir sorun yoktu.

@erenisbilir
1 . Sipariş verdiğiniz cihazın kargoda çalınma ihtimali var .
2 . Paralel ithalat ürünler sattıkları için garanti işlemlerinde sıkıntı çekiyorsunuz .
3 . Servislik bir iş olduğunda yüzyüze muhattap olacağınız bir kişi yok .
Bunlar gibi birçok neden var . Mümkün oldukça böyle sitelerden alışveriş yapmayın .

@erenisbilir
1 . Sipariş verdiğiniz cihazın kargoda çalınma ihtimali var .
2 . Paralel ithalat ürünler sattıkları için garanti işlemlerinde sıkıntı çekiyorsunuz .
3 . Servislik bir iş olduğunda yüzyüze muhattap olacağınız bir kişi yok .
Bunlar gibi birçok neden var . Mümkün oldukça böyle sitelerden alışveriş yapmayın .
Ben bu sitelerden 4-5 kere alışveriş yaptım . Hiçbir sorun yaşamadım (hepsiburada.com)

Abi git Bimeks, MediaMarkt, Saturn, Teknosa, vb. Mağazaların hepsinde mutlaka bir köşeye koyuyorlar PS4. Hem garanti sıkıntısı da olmaz.

İyice araştır sen 801 lira muhabbeti doğru değil.

Amerika'dan gelen mallar sınırı aşarsa %20, Avrupa'dan gelenler %18 oluyor. Eğer kendin elinle sokarsan gümrük sıkıntısı olmaz.
Ama Amerika'dan getirtirsen voltaj çeviri de kullanman gerekebilir. Ayrıca garantisi de olmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı