PS4 Amazon 399$

Kardeş ben de amazon'dan almayı düşünüyordum fakat artık göndermiyorlar. Ne zamana kadar bilmiyorum ama satın alırken bilgilerini yazınca bu adrese kargo gönderilemiyor yazıyor. Bir de garantisi var ama bir şey olduğunda aynı yolla geri göndermek zorundasın. Bir de gümrüğe takılınca 1700-2000TL bulmuyor. Tüm kargo ve gümrüğe ödeyeceğin ücret dahil 535$ tutuyor. Yani 1100TL gibi bir şey tutuyor. Ama hem garantisinden hem de ürünün şu anda gönderilememesinden dolayı ben PS4'ü Eurasia garantili alacağım. Oyunlarını, kamerasını ve fazladan DS4'ünü falan yurt dışından alacağım. Bütçe çok kısıtlıysa bekle ve getirttir. Yalnız gümrükte iken kargo şirketine bir belge göndermen gerekiyor. İnternette çok ayrıntılı anlatımlar var. Link vermek yasak mı bilmiyorum ama ne olur ne olmaz vermeyeyim. Bence benim yaptığım gibi yap ama karar senin. :)

İstersen 1 liralık kulaklık getir gümrükten geçerken 801 TL ödersin . Yurtdışından almayın Hepsiburada.com gibi internet sitelerinden de almamalısınız .

Bu arkadaşın kafasından istiyorum desem yeridir :)

Yurt dışından telefonuma arka kapak (1320), klavye mouse seti (50 dolardı), kulaklıklar (10 tanesi 19 dolardı) hiç birine ekstra masraf ödemedim.

Sanırım bu konu hakkında pek bilginiz yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol konusunda belki amazon biraz daha avantajlı olabilir ama vatanda %30 indirimle 1200 tl civarına almak mümkün.Tabii gidip bir mağazadan alırsan pazarlık payı da olacaktır. Ancak oyunlara gelirsek örnek olarak inFamous Second Son 180 lira civarı vatanda %30 indirimle 126 lira civarına geliyor. Tabii dediğim gibi pazarlık payı da olacaktır. Amazon'da ise oyunun fiyatı 50 dolar kargo gümrük falan hiç yok desek zaten 110 lira civarı tutacaktır. Karar sizin :)

Amazon zaten artık Türkiye'ye kargo gönderirken vergileri de alıyor siz ürünün parasını öderken. Türkiye'ye gönderilen bir ürünü sepetinize ekleyip adresinizi Türkiye olarak gösterirseniz zaten ödemeniz gereken ücreti gösterir, bu kadar tartışmaya gerek yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı