PS4 bir hesaba birden çok kişi bağlanamıyoruz

Ps4 ana hesap

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 5 kişi arkadaşlarımla PS4 kardeşliği yapıyordum. Başta her şey iyiydi, sonra 1 arkadaşımı ana hesaptan çıkmıştı. Onu ana hesap yapmaya çalışırken zaten ana hesabınız var deyip etkinleştirmiyordu. Sonra bütün hesapların ana hesabından çıktım, gene ana hesabınız var diyordu. Delirdim, uzun süre kurcaladım. Başka arkadaşlarımın hesabı etkinleştirip sonra devre dışı bırakıyordum. En sonunda teker teker hepsinde aynı hatayı vermeye başladı, artık kendi hesabıma bile erişemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim ben ne yazmışsın anlayamadım. PS4'ü ilk çıktığından beri kullanıyorum ama 5 kişi hiç bağlanamadık. Yüksek ihtimalle (anladığım kadarı ile) bir hesaba 5 kişi aynı anda bağlandığınız için güzel bir ban yemişsiniz gibi. Bandan kastım hesap askıya alınmıştır.

Kardeşim ben ne yazmışsın anlayamadım. PS4'ü ilk çıktığından beri kullanıyorum ama 5 kişi hiç bağlanamadık. Yüksek ihtimalle (anladığım kadarı ile) bir hesaba 5 kişi aynı anda bağlandığınız için güzel bir ban yemişsiniz gibi. Bandan kastım hesap askıya alınmıştır.

Kanka yok o işler öyle değil ban yemedim 5 kişi de bağlanıyor tek sıkıntı bende ayrıca hesap bağlama ban sebebi değil5 kişi kardeşlik yaparken birin ana hesap yapamamaya başladım ve sonra diğerlerini ana hesapdan çıkar geri yap derken artık hiçbirine erişemiyorum.

Geri
Yukarı