PS4 fat 500 GB tek kol ederi nedir?

Hocam Fat kasada zaten 4K, HDR vs birşey yok. Bu yüzden endişelenmeye gerek yok.

Fat kasanın ilk modellerinde, kronik sorun mevcut. Mavi ışık hatası, BD-ROM sorununu var. Ama sonraki sürümlerde bu düzeltildi.

Birde oyunlara baktım, sadece o oyunlar 2000 TL eder. Cihaz kırık mı? Bu makineyi alsan, sadece hesabı ayrıca satsan yine 2000 eder. 250 TL'ye gelmiş olur makine. Bence işin içinde bir şey var.
Hocam hangi model ve serinin olduğunu nasıl anlayabiliriz ? Kasanın resmini aşağıda verdim. Bu konuda da yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yıllardır bu oyunları oynama hayaliyle hevesleniyordum Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim hocam

Edit: Hocam size DM atabilsem sorunuzun cevabını verebileceğim de veremiyorum maalesef Ancak işin içinde kıllık yok O konuda eminim

Son düzenleme:
Hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hayırlı olsun.

Hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hayırlı olsun.
Hocam konularıma yetişiyorsunuz Çok sağolun :)

@Furkan17TR Hocam kasanın serisi bu sanırım araştırdım ve buldum Bu seride problem var mı bir bilginiz var mı acaba ? CUH-12XXB serisi ve sanırım CUH-1216A olması lazım serinin

Son düzenleme:
Hocam içiniz rahat etsin.

Hocam içiniz rahat etsin.
Ya hocam çok ama çok teşekkür ederim ya Aklımdaki bütün soru işaretlerini kaldırmış oldun bu sayede :)

Ya hocam çok ama çok teşekkür ederim ya Aklımdaki bütün soru işaretlerini kaldırmış oldun bu sayede :)
Ne demek hocam. Bildiğim konularda her zaman yardımcı olurum.

Tamam hocam. Sen öyle bil.

Hocam konularıma yetişiyorsunuz Çok sağolun :)

@Furkan17TR Hocam kasanın serisi bu sanırım araştırdım ve buldum Bu seride problem var mı bir bilginiz var mı acaba ? CUH-12XXB serisi ve sanırım CUH-1216A olması lazım serinin

Hocam mis gibi o kasa.

Isınma sorunu yoksa alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı