PS4 fat 500 GB tek kol ederi nedir?

Fan sesi varsa almayın. Son kez uyarayım.

Hocam zaten PS4 fan sesi bizim Xbox One serisine göre fazla. Biz ara sıra arkadaşımla konsolları değiştiriyoruz. Ses farkı kendini belli ediyor.

Hocam zaten PS4 fan sesi bizim Xbox One serisine göre fazla. Biz ara sıra arkadaşımla konsolları değiştiriyoruz. Ses farkı kendini belli ediyor.
Evet.

Bene Fat kasa PS4'den Xbox One S'e geçtim. Beyaz ışığını kapatsam açık mı değil mi anlayamam.

Bence Xbox One S, PS4'e nal toplattırır. Ama özel oyunları sayesinde kurtarıyor.

Fan sesi varsa almayın. Son kez uyarayım.
Hocam fan sesi FAT kasalarda zaten daha çok oluyor diye biliyorum Ayrıyeten onu sorarım da cihaz benim bulunduğum şehirde değil Gidip kendim kontrol edemiyorum maalesef Ama adam bana güven verdi açıkçası Yine de özellikle sorarım Uyardığınız için teşekkür ederim

Hocam fan sesi fat kasalarda zaten daha çok oluyor diye biliyorum ayrıyeten onu sorarım da cihaz benim bulunduğum şehirde değil gidip kendim kontrol edemiyorum maalesef ama adam bana güven verdi açıkçası yine de özellikle sorarım uyardığınız için teşekkür ederim.

Hocam fat kasa ve Xbox One ile benim TV'de karşılaştırma yaptık. İkisinde de FIFA açtık. Aynı maç PS4 görüntü olarak fark etti. One X olmadığı sürece geri kalanı grafik olarak geçiyor. Emin olabilirsiniz. One S'de 4K oyun desteği yok. Sadece 4K blu-ray sürücü var. 4K film oynatabiliyor. Siz de özel oyunlar olacak keyfini çıkarın.

Hocam fat kasa ve Xbox One ile benim TV'de karşılaştırma yaptık. İkisinde de FIFA açtık. Aynı maç PS4 görüntü olarak fark etti. One X olmadığı sürece geri kalanı grafik olarak geçiyor. Emin olabilirsiniz. One S'de 4K oyun desteği yok. Sadece 4K blu-ray sürücü var. 4K film oynatabiliyor. Siz de özel oyunlar olacak keyfini çıkarın.
One S de 4K oyun seçeneği var sanıyordum yokmuş :D Zaten 4K bir ekranım olmadığı için veya HDR destekli bir ekranım olmadığı için Slim almaya vb çok takılmadım Elim bollaşınca da 2. kolu da alırım Tekrar tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar Her şey gönlünüzce olsun :)

Hocam eğer PS Network hizmetlerini falan kullanacaksanız konsol ban yemiş mi diye bir bakmanızı tavsiye ederim. @Furkan17TR'nin dediği gibi o hesaptaki oyunlar nereden baksanız 2000 TL gibi fiyat tutuyor. Ve bu hesap internetten ucuza alınmış çalıntı PSN hesabı olabilir kontrol edin kesinlikle.

Geri
Yukarı