PS4 fiyatları neden çok yüksek?

caravetta

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Ben Xbox One X sahibiyim geçen sene haziran da almıştım 2300 TL'ye o zaman PS 4 Pro almayı düşünüyordum fiyatları 1700 civarıydı Xbox'dan daha ucuzdu fan sesi sorunu var diye almadım şu an Xbox One X 4000 Max 5000 TL gibi fiyatlara satılırken PS 4 fat kasalar dahi 4500 TL, Slim 5500, PS 4 Pro 8 bine hatta 10 bine satan var. Anlamıyorum neden Xbox fiyatları çok düşük kaldı PS fiyatları uçtu PS 4 Pro almadığım için çok pişmanım. Xbox'dan çok memnunum ama gamepadleri 2K cihazın kendisi 4 bin çok saçma fiyatlara sahip umarım piyasa normale döner PS 4 Pro almak istiyordum sizce alsam mı? Fiyatlar daha çok artar mı yoksa düşebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle. Ben Xbox One X sahibiyim geçen sene haziran da almıştım 2300 TL'ye o zaman PS 4 Pro almayı düşünüyordum fiyatları 1700 civarıydı Xbox'dan daha ucuzdu fan sesi sorunu var diye almadım şu an Xbox One X 4000 Max 5000 TL gibi fiyatlara satılırken PS 4 fat kasalar dahi 4500 TL, Slim 5500, PS 4 Pro 8 bine hatta 10 bine satan var. Anlamıyorum neden Xbox fiyatları çok düşük kaldı PS fiyatları uçtu PS 4 Pro almadığım için çok pişmanım. Xbox'dan çok memnunum ama gamepadleri 2K cihazın kendisi 4 bin çok saçma fiyatlara sahip umarım piyasa normale döner PS 4 Pro almak istiyordum sizce alsam mı? Fiyatlar daha çok artar mı yoksa düşebilir mi?

Şu savaş durumlarında asla düşmez.

Zamanında 2 bin TL'ye almadığım için çok pişmanım. Şimdi 2. el bile aynı fiyatta hatta daha pahalı.

8 bine satan var hocam şaka gibi ya inanamıyorum

Keşke dünyada uzun bir süre barış ortamı olsa da refaha kavuşsak. Savaşlar ekonomiyi darma duman ediyor. Maalesef ki bu durumdan.

Keşke hocam umarım bizde bir gün teknolojik ihtiyaçları lüks olarak görmeyiz

Şu savaş durumlarında asla düşmez.

Hocam bende düşeceğini zannetmiyorum ancak 1 sene önce 1700TL'ye görüp almadığım cihaza şimdi 8 bin vermek de istemiyorum insan kendini kötü hissediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı