PS4 God of War aşırı sıkıyor

21. görev hangi görev?

Ben ilk PS4 aldığımda GoW ve RDR 2 almıştım. RDR 2 daha güzeldir diye önce onu oynamaya başladım ama o kadar sıkıcıydı ki. Bende RDR 2'ye 5-6 saatten sonra ara verip GoW'a geçtim. GoW'u bitirdikten sonra RDR 2'ye bir daha bakayım dedim (GoW en az 40 saat sürüyor). Ama oyuna bir daha başladıktan sonra öyle bir açıldı ki bir daha bırakamadım, hala oynuyorum. GoW'un 2 katı oynamışımdır ama hala hikaye bitmedi ve GoW'dan 3 kat daha eğlenceli. Yani bu zaten internetten bakarsan herkesin söylediği bir şey, RDR 2 hikayesi geç açılır. Muhtemelen sende sadece 5-6 saat oynayıp çıktın. Ben zaten oyunun sonra açıldığını görünce muhtemelen benim gibi bir sürü kişi oynayıp bırakmıştır diye üzülmüştüm. Bence biraz daha sık kendini çünkü oyun bayağı iyi. Oynadığın 5-6 saat en az 70 saatlik bir hikayenin sadece bsşı sonuçta.

Sattım zaten bugün çok sıkıldım çünkü sürekli aynı şeyler bir de o takılmalar CDdeki küçük çiziklerdendir değil mi?
Doğrudur dediğim gibi bende de oluyor ama oyunun kalanında olmadığı için umursamadım. FIFA konusunda ben zaten PS4'te akıcı çalıştığını düşünmüyorum FIFA'ların mesela korner ya da şutlar da bana alt bar hep kasarak doluyor gibi geliyor kendi makinemle alakalı değil nerede oynasam öyle hissediyorum pes gibi bir akıcılık yok. GoW konusunda adamlar grafik konusunda coşmuşlar ama Uncharted'ın oynanış rahatlığı ya da eğlencesinin yarısı bile yok. Ben de başladım diye bitirdim bir de makine ile gelmişti oyun. Oyun yadigar silahımızı geri aldıktan eğlenceli hale geliyor zaten çok geçmeden de bitiyor. Ragnarökte oyunu daha eğlenceli bir hale getirirler umarım.

Şöyle oluyor kaleciyle karşı karşıya vuruyorum topa bir ağırlaşma yaşanıyor sizce CD dekş küçük çiziklerdendir değil mi?

21. görev hangi görev?

Ben ilk PS4 aldığımda GoW ve RDR 2 almıştım. RDR 2 daha güzeldir diye önce onu oynamaya başladım ama o kadar sıkıcıydı ki. Bende RDR 2 'ye 5-6 saatten sonra ara verip GoW' a geçtim. GoW'u bitirdikten sonra RDR 2'ye bir daha bakiyim dedim (GoW en az 40 saat sürüyor). Ama oyuna bir daha başladıktan sonra öyle bir açıldı ki bir daha bırakamadım, hala oynuyorum. GoW'un 2 katı oynamışımdır ama hala hikaye bitmedi ve GoW'dan 3 kat daha eğlenceli. Yani bu zaten internetten bakarsan herkesin söylediği bir şey, RDR 2 hikayesi geç açılır. Muhtemelen sende sadece 5-6 saat oynayıp çıktın. Ben zaten oyunun sonra açıldığını görünce muhtemelen benim gibi bir sürü kişi oynayıp bırakmıştır diye üzülmüştüm. Bence biraz daha sık kendini çünkü oyun baya iyi. Oynadığın 5-6 saat en az 70 saatlik bir hikayenin sadece bsşı sonuçta.
5-6 saat zaten oyunun açılışı gibi bir şey.

Ps4 ü en fazla zorlayan oyunlardan birisidir. Samsung ssd aldım sırf oyunlarda anlık takılmalar olmasın diye ve cihazı dikey olarak çalıştırmaya özen gösterin. Yatay olarak çalıştırınca cihazım benimde çok fazla ısınıyordu.

Gow un sonu etkileyici mesela ben de ucharted ın tüm serileri denedim severim belki diye, ama 30 dk yı geçmedi çok sıktı. Cyberpunk da aynı şekilde kötü başladı şuan hikayesi çok iyi ilerliyor.

God of War exculive yani PS4 de özel ve kasmayacak şekilde yapıldı CD de sıkınıtı olabilir ya da sistem güncellemesi almadı.

God of War exculive yani PS4 de özel ve kasmayacak şekilde yapıldı CD de sıkınıtı olabilir ya da sistem güncellemesi almadı.

Sadece o kapıdan çıkarken takılma oluyordu 1 saniyelik CD de 2 tane küçük çizik var onlardan olabilir mi?

Kasma yok zaten anlamadınız galiba gemideyken brokun dükkanından kapıdan çıkarken saliselik takılma oluyor bende olan youtuberlerdada oluyor gibi geldi.

Son düzenleme:
Aynı noktada bende de takılma oluyodu, oyunla alakalı demekki. Benzer sorun dragon agede de oluyodu.

Oyunla ilgili şunları söyleyebilirim; ilk bitirişimde ben de beğenmedim, çok sıkılarak bitirdim hatta oyunu beğenenleri eleştirdim:). Sonra çok fazla seveni olduğu için ben anlamadım heralde diyerek tekrar başladım ama kısa sürede çekemiyorum bunu diyerek bıraktım. Önemli nokta burası: bigün eve çok sarhoş geldim, böyle zamanlarda uyuyamadığım için genelde vakit geçiririm. Gow girdim ve şu baltayı fırlattıktan sonra geri çağırıp, havada yakaladıktan sonra aniden vuruş yaptığı bi hareket var, sarhoş sarhoş onu yapınca aklım gitti ve sabaha kadar aralıksız combata yönelik oynadım. Ondan sonra oyunu 2 kez daha bitirdim ve New game+ sonrası eşya kasmak için saatlerce oynadım. Diyeceğim o ki güzelliği yanlış yerde aramışım, bu oyun eski gow oyunları gibi değil ama combat için saatlerce oynanır.

21. görev hangi görev?

Ben ilk PS4 aldığımda GoW ve RDR 2 almıştım. RDR 2 daha güzeldir diye önce onu oynamaya başladım ama o kadar sıkıcıydı ki. Bende RDR 2'ye 5-6 saatten sonra ara verip GoW'a geçtim. GoW'u bitirdikten sonra RDR 2'ye bir daha bakayım dedim (GoW en az 40 saat sürüyor). Ama oyuna bir daha başladıktan sonra öyle bir açıldı ki bir daha bırakamadım, hala oynuyorum. GoW'un 2 katı oynamışımdır ama hala hikaye bitmedi ve GoW'dan 3 kat daha eğlenceli. Yani bu zaten internetten bakarsan herkesin söylediği bir şey, RDR 2 hikayesi geç açılır. Muhtemelen sende sadece 5-6 saat oynayıp çıktın. Ben zaten oyunun sonra açıldığını görünce muhtemelen benim gibi bir sürü kişi oynayıp bırakmıştır diye üzülmüştüm. Bence biraz daha sık kendini çünkü oyun bayağı iyi. Oynadığın 5-6 saat en az 70 saatlik bir hikayenin sadece bsşı sonuçta.

Ben çok istiyorum oynamayı ama bil bakalım ne yok?
ingiliççe

Rdr2 ve GoW yılın en iyi oyunu yarışında gow en iyi oyun ödülünü almıştı. Ki bana göre de iyi bir oyun hatta %100 kupayla bitirdim oyunu ama gel gelelim Rdr2 daha iyi bir oyun hem teknik hem de açık dünya açısından GOW tokatlar. Gow, Rdr2, Last of Us sevmeyen oyuncuda ne bileyim Fortnite ya da pubg geri dönsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı