PS4 God of War aşırı sıkıyor

Arkadaşlar 21.göreve geldim oyunu bıraktım, çok sıkıldım. Unchardet serisinin yanına bile yaklaşamaz bir de gemide brockun dükkanından çıkarken kapının oraya giderken bir saniyelik takılma oluyordu normal midir sizce? Oyun normalde akıyor ama orada takılıyor her zaman bu arada CD de çizik 2 tane küçücük kolonya geçirmedi kasma onda dolayı olmuş olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim cihazım PS4 Slim cuh2116b.
Bir de FIFA 19 da kaleciyle karşı karşıya kalınca takılma var ama CD de biraz çizik var God of War cdsinde olduğu gibi cihazda sıkıntı yoktur değil mi? Yarın cdli GTA 5'te deneyeceğim.
CD de sorun olabilir.

Anlık takilmalar varsa Dost Kayaoğlu'nun inceleme videosunda ayarlar kisminda yaptigi ayarlari anlatiyor. Bakabilirsin.

CD de sorun olabilir.

Anlık takilmalar varsa Dost Kayaoğlu'nun inceleme videosunda ayarlar kisminda yaptigi ayarlari anlatiyor. Bakabilirsin.

Bende olan herkeste oluyormuş hep aynı yerde gemide brockun dükkanının oradaki kapıdaki çıkarken saliselik takılma oluyor onun dışında oyun 30FPS akıyor.

Kendinle çelişiyorsun dostum, oyun zevki farklı olduğu için Uncharted, GoW'dan daha iyi demiş bu onun zevkini ve görüşünü simgeler.
Bence, bana göre kelimelerini kullanması gerek. God Of War, teknik olarak, oyuncu puanlaması olarak, Uncharted 4 ten çok daha iyi. Ama bu, sizin fikrinizi yansıtmayabilir. O yüzden, bence ve bana göre kelimesini kullanmalı. Kullanmadığı zaman, nesnel bir düşünce olur ki, nesnel olarak, herkes God Of War ın yılın oyunu, yani Uncharted 4 ten çok daha iyi olduğunu bilir. Diğer hocam, bana göre derse, öznel olduğunu belirtmiş olur.
21. görev hangi görev?

Ben ilk PS4 aldığımda GoW ve RDR 2 almıştım. RDR 2 daha güzeldir diye önce onu oynamaya başladım ama o kadar sıkıcıydı ki. Bende RDR 2 'ye 5-6 saatten sonra ara verip GoW' a geçtim. GoW'u bitirdikten sonra RDR 2'ye bir daha bakiyim dedim (GoW en az 40 saat sürüyor). Ama oyuna bir daha başladıktan sonra öyle bir açıldı ki bir daha bırakamadım, hala oynuyorum. GoW'un 2 katı oynamışımdır ama hala hikaye bitmedi ve GoW'dan 3 kat daha eğlenceli. Yani bu zaten internetten bakarsan herkesin söylediği bir şey, RDR 2 hikayesi geç açılır. Muhtemelen sende sadece 5-6 saat oynayıp çıktın. Ben zaten oyunun sonra açıldığını görünce muhtemelen benim gibi bir sürü kişi oynayıp bırakmıştır diye üzülmüştüm. Bence biraz daha sık kendini çünkü oyun baya iyi. Oynadığın 5-6 saat en az 70 saatlik bir hikayenin sadece bsşı sonuçta.
Bak mesela, buradada bana göre, bence keimesi yok. Rdr 2, God Of War dan daha iyi teknik olarak ki zaten öyle. Ama, bence kelimesini kullanmalısın.

Geri
Yukarı