PS4 hala alınır mı?

Gripen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Yoklukta.
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :D:D:D
Evet sorum bu. Yılın sonunda yeni konsollar çıkacak ve bu yüzden merak ediyorum PC mi alayım yoksa PS4 mü? PS4 alacaksam hala alınır mı?

PS4 bir oyuncu PC'sine göre ucuz ama hem oyunlar pahalı hem de online oyun oynamak için PS Plus lazım seçim sizin

Evet, neden alınmasın. Asıl fiyatları düşecek ve konsol keyfini bir nesil daha geriden gelerek tadacağız.

Evet sorum bu. Yılın sonunda yeni konsollar çıkacak ve bu yüzden merak ediyorum PC mi alayım yoksa PS4 mü? PS4 alacaksam hala alınır mı?
Şiddetle PC tavsiye ediyorum. Doğru parçalar bulunduğunda konsol fiyatına konsoldan daha güçlü ve sınırsız erişilebilirliğe sahip (modlar, Steam indirimleri, bedava online oyunlar vb.) oyuncu ekipmanın olmuş olur.

Şiddetle PC tavsiye ediyorum. Doğru parçalar bulunduğunda konsol fiyatına konsoldan daha güçlü ve sınırsız erişilebilirliğe sahip (modlar, Steam indirimleri, bedava online oyunlar vb.) oyuncu ekipmanın olmuş olur.
Bende katılıyorum üstüne biraz daha bütçe ekleyerek daha güçlü sistem toplayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı